استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه سبک زندگی
ایگوگرام

ایگوگرام

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۲
آخرین بروزرسانی۱۳۹۸/۰۹/۲۵
تعداد دانلود۵۰۰
حجم۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سبک زندگی
سازنده احسان بهشتی
‏‏اپلیکیشن ایگوگرام شامل 6 ازمون زیر میباشد:
‏1.آرمون MBTI
‏2. آزمون آیگوگرام تحلیل رفتار متقابل
‏3. آزمون ایگواستیت تحلیل رفتار متقابل
‏4. آزمون مهارهای تحلیل رفتار متثابل
‏5. آرمون طرحواره های یانگ
‏6. آرمون مثلث عشق اشنبرگ
‏آزمون MBTI یکی از معتبرترین آزمونهای شخصیت شناسی میباشد که برگرقته از نظریه های یونگ میباشد و در بسیاری از شرکتها و موسسات برای شناخت افراد و استخدام استفاده میشود.
‏آزمون ایگوگرام یکی از آزمونهای اصلی مبحث تحلیل رفتار متقابل (TA ) میباشد که درصد 5 مولفه اصلی TA که عبارتند از کودک طبیعی ، کودک تطبیق یافته ، والد سرزنشگر، والد حمایتگر و بالغ را بصورت درصدی از کل شحصیت فرد محاسبه میکند.
‏آزمون ایگواستیت کی از آزمونهای مبحث تحلیل رفتار متقابل (TA ) میباشد که تکمیل کننده آزمون ایگوگرام میباشد که در آن شدت و ضعف هرکدام از 5 مولقه TA را بصورت درصدی نشان میدهد.
‏آزمون مهارها هم یکی از آزمونهای اصلی TA میباشد که وجود مهارها را در شما بررسی میکند. و میتوانید آنها را در خودتان شناسایی کنید.
‏آزمون طرحواره های یانگ برگرفته از کناب زندگی خود را دوباره بیافرینید جفری یانگ میباشد که وجود 15 طرحواره ناسازگار را در شخص بررسی میکند.
‏آزمون مثلث عشق اشتنبرگ گر شدت سه مولفه اصلی عشق که شامل اشتیاق ، صمیمیت و تعهد را در شخص بررسی میکند و بصورت درصد نشان میدهد که میتوانید شدت عشق را در رابطه خود شناسایی کنید.
‏امید است این آزمونها گامی در جهت خودشناسایی شما باشد.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
‏‏ازمون MBTI اضافه گردید

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده