خانه برنامه سبک زندگی
تعداد دانلود۴۰۰
حجم۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سبک زندگی
سازنده احسان بهشتی
‏‏اپلیکیشن ایگوگرام شامل 6 ازمون زیر میباشد:
‏1.آرمون MBTI
‏2. آزمون آیگوگرام تحلیل رفتار متقابل
‏3. آزمون ایگواستیت تحلیل رفتار متقابل
‏4. آزمون مهارهای تحلیل رفتار متثابل
‏5. آرمون طرحواره های یانگ
‏6. آرمون مثلث عشق اشنبرگ
‏آزمون MBTI یکی از معتبرترین آزمونهای شخصیت شناسی میباشد که برگرقته از نظریه های یونگ میباشد و در بسیاری از شرکتها و موسسات برای شناخت افراد و استخدام استفاده میشود.
‏آزمون ایگوگرام یکی از آزمونهای اصلی مبحث تحلیل رفتار متقابل (TA ) میباشد که درصد 5 مولفه اصلی TA که عبارتند از کودک طبیعی ، کودک تطبیق یافته ، والد سرزنشگر، والد حمایتگر و بالغ را بصورت درصدی از کل شحصیت فرد محاسبه میکند.
‏آزمون ایگواستیت کی از آزمونهای مبحث تحلیل رفتار متقابل (TA ) میباشد که تکمیل کننده آزمون ایگوگرام میباشد که در آن شدت و ضعف هرکدام از 5 مولقه TA را بصورت درصدی نشان میدهد.
‏آزمون مهارها هم یکی از آزمونهای اصلی TA میباشد که وجود مهارها را در شما بررسی میکند. و میتوانید آنها را در خودتان شناسایی کنید.
‏آزمون طرحواره های یانگ برگرفته از کناب زندگی خود را دوباره بیافرینید جفری یانگ میباشد که وجود 15 طرحواره ناسازگار را در شخص بررسی میکند.
‏آزمون مثلث عشق اشتنبرگ گر شدت سه مولفه اصلی عشق که شامل اشتیاق ، صمیمیت و تعهد را در شخص بررسی میکند و بصورت درصد نشان میدهد که میتوانید شدت عشق را در رابطه خود شناسایی کنید.
‏امید است این آزمونها گامی در جهت خودشناسایی شما باشد.
‏‏ازمون MBTI اضافه گردید
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟