استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Dream Soccer Star - Soccer Games

Dream Soccer Star - Soccer Games

ستاره رویایی فوتبال

نسخه۲.۱.۳
آخرین بروزرسانی۱۳۹۹/۰۵/۲۱
تعداد دانلود۱۶ هزار
امتیاز۳.۲
تعداد نظرات۲۴
حجم۶۷ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ورزشی
سازنده Bambo Studio
‏‏رویای فوتبال ستاره
‏بازی فوتبال که شما را مانند یک قهرمان فوتبال جهان حس می کند!
‏آیا می خواهید احساس افسانه ای واقعی از فوتبال جهان و زندگی حرفه ای به عنوان یک بازیکن حرفه ای فوتبال از ابتدا تا انتها داشته باشید؟ جاده سخت است ... اما پاداش های آن ...
‏به عنوان یک ستاره فوتبال دنیای واقعی بازی کنید و در حال حاضر Dream Soccer Star بازی کنید، بازی که در آن شما مجبور به ضرب و شتم آزاد، مجازات و مهارت های خود را به عنوان یک گذرگاه و تیرانداز، که در آن شما به آرامی افسانه زنده فوتبال اروپا تبدیل خواهد شد، شما یک ستاره فوتبال خواهید بود اگر نشان دهید که پاسهای شما، عکس ها و حتی شیلی و volleys راه رسیدن تیم خود به بالاترین یا بهتر است، به طوری که باشگاه های بزرگ اروپایی پیشنهادات زیادی برای بازی در برنامه های خود ارائه می دهند تبدیل شدن به بزرگترین گلزن تاریخ فوتبال جهان است.
‏شما از پایین به پایین، در جهنم تقاطع پایین فوتبال، که در آن طرفداران چند و قدردانی کمی از کار حرفه ای فوتبالیست است، شروع می شود، اما اگر شما موفق به گرفتن سرگرمی و مربی خود را به بازی خود را، شما تبدیل خواهد شد ستاره تیم شما و باشگاه های بزرگ با بودجه های بزرگ به شما علاقه مند خواهد شد و پیشنهادات عالی را ارائه می دهد تا شما برای آنها بازی کنید و آنها را به لیگ برسانید یا به تقسیمات بهتر برسید.
‏آیا می خواهید یک عمارت بزرگ داشته باشید و زندگی خود را به عنوان یک بازیکن فوتبال اروپا زندگی کنید؟ بهترین اتومبیل های ورزشی را در اختیار دارید و سریع در بازار رانندگی کنید یا حتی جزیره بیابانی خود را داشته باشید؟ این بازی فوتبال شماست، شما می توانید تبدیل به یک ستاره رویای بزرگ در دنیای دشوار فوتبال حرفه ای شوید و دارای لوکس برای بسیاری از افراد ملایم باشد. این Dream Star Soccer است، با شروع بازی با مسابقات بزرگ در بخش سوم، مسابقات قهرمانی فوتبال و نشان دادن مهارت های شما توسط استقرار، هدیه دادن و گل زدن چشمگیر شیلی به دروازه بان رقیب. مربی شما به شما بیشتر در بازی به شما اعتماد خواهد کرد، درست همانطور که طرفداران شما نام شما را در صندلی ها می خوانند و شما را تبدیل به یک کاپیتان قهرمان فوتبال از تیم رویایی خواهد کرد و از تغییر دادن موقعیت ها به سمت توپ به عنوان گوشه ها ، جریمه ها، پرتاب های آزاد، خطاهای مستقیم ...
‏همه اینها با یک سفارشی گسترده در تصویر شما به عنوان یک بازیکن فوتبال، مدل موهای شما، رنگ موهایتان تغییر کرده یا چرا؟ خرید یک جفت چکمه جدید برای افزایش مهارت های تیراندازی، دقت، عبور، مقاومت، ضربه آزاد، مجازات ... در Dream Soccer Star هیچ محدودیتی وجود ندارد، در طول فصل طولانی لیگ که در آن گرسنگی و گرسنگی هدف برای تعیین پیروزی تیم خود در این زمینه تعیین کننده خواهد بود. مخالفان شما هنگامی که می بینند شما به منطقه نزدیک می شوند و با قدرت و دقت به هدف می رسند، دائما در حال تکان دادن می باشند، چرا که اشتباهات توسط مأمور نشان داده می شود و این باعث اعتماد به نفس آنها خواهد شد.
‏Dream Soccer Star به شما امکان می دهد که ستاره فوتبال شوید، گرافیک چشمگیر آن و فیزیک واقعی شما احساس می کنید که شما در یک بازی واقعی فوتبال بازی می کنید، پرش به میدان را نشان می دهد و نشان می دهد که همه شما بهترین هستید، یک قهرمان فوتبال باشید، آماتورها، مربی خود را برنده و مبارزه کنید تا یک ستاره در میدان و خارج از میدان باشد، جایی که شما انتظار وقایع حامی مالی و آموزش را دارید که در آن شما باید انتخاب کنید که آیا می خواهید شرکت کنید یا در عوض شما ترجیح می دهید انرژی خود را برای برخورد با باشگاه خود ذخیره کنید.
‏صدها نفر از تیم های رویایی از کشورهای مختلف مانند اسپانیا، آلمان، ایتالیا، انگلستان، فرانسه ... بهترین باشگاه های اروپا انتظار یک ستاره به ثمر رساند مانند شما را دارند و آنها برای پیگیری شما برای آنها بازی می کنند و آنها را برای رسیدن به قهرمانی فوتبال را با ضربه آزاد، دیدنی، دروازه بان، اهداف و آکروباتیک خود به نمایش می گذارد.
‏در این بازی فوتبال، هدف شما این است که به بخش اول واگذار شود و عنوان را به عنوان بهترین تیم های فوتبال امضا کنید.
‏ما منتظر شما در بهترین بازی فوتبال، Dream Soccer Star هستیم، دریغ نکنید نظرات خود را به ما ارسال کنید تا تجربه بازی و به روز رسانی محتوا را بهبود ببخشیم.
‏استودیو بامبو
- Minor bugs fixed

نظرات و امتیاز ها

۲۴ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر 😤😤
٢٤ تیر ١٤٠٢

‏✗ به درد نوب سگا میخوره

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر Ali fire
٣ اسفند ١٤٠١

اصلن بدرد نمیخوره دانلود نکنید برید یه بازی دیگه نصب کنید

میپسندم۸ نمیپسندم۷
عکس کاربر اروین انتحاری
٢٤ خرداد ١٤٠٢

بدهههههههههههههههههههههه

میپسندم۲ نمیپسندم۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده