خانه بازی ورزشی
Women's Soccer Manager (WSM) - Football Management

Women's Soccer Manager (WSM) - Football Management

نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ورزشی
تعداد دانلود۳ هزار
امتیاز۴.۱۷
تعداد نظرات۱۲
سازنده Trophy Games - Football Manager Game Makers
نسخه۱.۰.۴۱
حجم۱۳۱ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۹/۰۶/۲۲
‏‏حمایت از ورزش های زنانه با یکی از بهترین بازی های فوتبال مدرن آنلاین

‏WSM - پلتفرم مدیریت فوتبال زنان جدید، رویاهای فوتبال شما را تحقق بخشید. تبدیل شدن به یک مدیر باشگاه فوتبال مورد علاقه خود و استفاده از دانش و مهارت های تاکتیکی خود را برای ساخت یک حرفه فوتبال به عنوان مدیر در مدیر فوتبال زنان.

‏باشگاه خود را از لیگ های واقعی فوتبال انتخاب کنید و تیم رویایی شخصی خود را بسازید

‏باشگاه مورد علاقه خود را از یکی از لیگ های فوتبال زنان در سراسر جهان انتخاب کنید. مدیریت باشگاه های مشهور مانند بارسلونا، آرسنال یا لیون با بازیکنان فوتبال معتبر و جذب ستاره های هیجان انگیز ترین برای تقویت تیم خود. رقابت در لیگ های حرفه ای فوتبال، جام و لیگ قهرمانان و دیگر لیگ های مشهور مانند NWS، USWNT، FA WS، لیگ قهرمانان زنان UEFA و تیم برتر فوتبال یازده زن خود را به افتخار در این یکی از نوع - مدیر فوتبال زنان .

‏شما تیم را مدیریت میکنید

‏به عنوان یک مدیر باشگاه فوتبال، شما می توانید تاکتیک های فوتبال خود را بکار ببرید، بازیکنان خود را آموزش دهید، استعدادهای فوتبال جوان را کشف و مذاکره کنید. مهارت های فوتبال خود را به آزمون بگذارید و راه خود را به بالاترین سطح خود برسانید. تبدیل شدن به مدیر تیمی که همیشه رویای آن را داشته باشید.

‏راه خود را داشته باشید

‏تیم ملی رویاهای فوتبال زنان خود را بسازید و خودتان را بسازید - شکلات های فوتبال خود را طراحی کنید، مهارت های مربیگری فوتبال خود را تیز کنید، تصمیمات استراتژیک بگیرید، همانند روباه در بازار انتقال و آینده باشگاه تعریف کنید.

‏گیم پلی سریع و پویا

‏شما انتخاب کنید که برای بازی مسابقات فوتبال روزانه خود، هر زمان و هر کجا! شما در کنترل هستید مینی بازی های فوتبال مدرن فوتبال، اقدامات پویا و بازی فوری اطمینان از تجربه مدیر سریع، فعال و منحصر به فرد برای هر فن فوتبال!

‏شما هرگز به تنهایی با این ویژگی های شگفت انگیز فوتبال بازی نخواهید کرد.

‏• لیگ ها و باشگاه های معتبر در سراسر جهان
‏• بازی با دوستان در تجربه بازی چند نفره منحصر به فرد
‏• غنائم و دستاوردهای یک افسانه واقعی فوتبال
‏• سازندگان بازی را تقویت کنید تا انگیزه تیم خود را در زمین داشته باشید
‏• رابط شگفت انگیز و گرافیک برجسته
‏• مذاکرات و معاملات با حامیان مالی

‏تبدیل شدن به یک افسانه از مدیر فوتبال زنان در حال حاضر!
update and fixes to world tour
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟