استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Drift Car Stunt Simulator

Drift Car Stunt Simulator

نسخه۱.۶
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۰۴
تعداد دانلود۱۳ هزار
امتیاز۲.۷
تعداد نظرات۱۱
حجم۳۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده BF Games Studio
‏‏فرمان ماشین های دریفت واقعی را در بازی جدید شبیه سازی ماشین شیرین کاری شبیه ساز Drift Car Stunt Simulator توسط بهترین بازی های رایگان بگیرید. برای کاوش در محیط رانندگی عظیم در جاده‌های شهر بزرگ، یک خودروی SUV سرعتی یا یک ماشین شیرین‌کار 4×4 را رانندگی کنید یا از میان تپه‌ها و کوه‌ها رانندگی کنید. در جدیدترین بازی اتومبیل رانی Extreme، سریع برانید و به سختی در 8 مسیر مسابقه شگفت انگیز حرکت کنید. بازی Drift Car Driving دارای بسیاری از سطوح رایگان پر از اکشن و ماجراجویی است.
‏در بازی های اتومبیل رانی در مسیرهای غیرممکن واقعی رانندگی کنید. در مسابقه پیست غیرممکن واقعی شما در مسیرهای بی پایان شدید غیرممکن رانندگی خواهید کرد. یک مسابقه دهنده سرعت سریع در تمام بازی های اتومبیل رانی باشید و بازی رالی واقعی ماشین را تجربه کنید. شما یک استاد بدلکاری دیوانه هستید که ماشین دریفت با طراحی زیبا را با فیزیک ماشین واقعی رانندگی می کنید.
‏از بازی ماجراجویی نفس گیر لذت ببرید و دیگر مسابقه دهندگان رقیب را شکست دهید. شیرین کاری را انجام دهید و بهترین مهارت های خود را در رانندگی با ماشین نشان دهید. در مسیر غیرممکن 3D Stunt Car 3D Drifting Simulator 2018 تلنگرهای آکروباتیک دیوانه وار در هوا انجام دهید. در بازی مسابقه ای غیرممکن به یک دریفت کننده ماشین واقعی تبدیل شوید. کمربند ایمنی خود را ببندید و سریعترین ماشین ها را در بازی شبیه ساز مسابقه اتومبیل رانی 2018 برانید.
‏در همه بازی های بدلکاری ماشین، این بازی ماشین آفرود پر از سرگرمی و ماجراجویی واقعی است. این بازی مسابقه اتومبیل رانی دیوانه را بازی کنید تا از دنیای شماره یک لذت ببرید. 1 بازی اتومبیل رانی دریفت. در شبیه‌ساز مسیرهای غیرممکن دیوانه‌کننده، شیرین کاری‌های دیوانه‌وار انجام دهید.
‏ماشین‌های مختلف موجود (ماشین‌های شهری، ماشین‌های آفرود، ماشین‌های سرعت)
‏ماشین‌ها را با گزینه سفارشی‌سازی سفارشی کنید
‏در شهر با ترافیک شدید حرکت کنید
‏دریفت واقعی را در ماشین های اسپورت سریع در شبیه سازهای دریفت ماشین
‏انبوه ماموریت های منحصر به فرد را کامل کنید
‏کنترل های رانندگی آسان برای بازی کردن
‏به یک دریفت کننده حرفه ای ماشین های ترافیکی واقعی در شهر بزرگ یا دنیای خارج از جاده تبدیل شوید و از مسابقات دریفت در شبیه ساز جدید دریفت لذت ببرید. فقط در شبیه ساز رانندگی واقع گرایانه حرکت کنید و رانندگی کنید و برای به دست آوردن تجربه رانندگی نهایی، پرش های شیرین کاری انجام دهید. تجربه دریفت نهایی را از رانندگی با ماشین شیرین کاری در بازی مسابقه ای اکستریم دریافت کنید.
‏این بازی دارای جهان باز بزرگی است. در بهترین بازی‌های شبیه‌ساز ماشین دریفت، شیرین کاری‌هایی مانند تصادف، پرش و چرخش را انجام دهید. از واقعی ترین و شدیدترین بازی رانندگی ماشین Drift Car Stunt Simulator لذت ببرید. بازی دریفت ماشین بازی اعتیاد آور شبیه ساز ماشین شیرین کاری است. در سرگرم‌کننده‌ترین بازی مسابقه‌ای رانندگی کنید و اکنون شبیه‌ساز شیرین کاری Drift Car by BEST FREE GAMES را به صورت رایگان دانلود کنید تا از رانندگی واقعی لذت ببرید.

نظرات و امتیاز ها

۱۱ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر پوریا برخی
١٩ بهمن ١٤٠١

بالا نمی‌آید می‌یاد بيرون

میپسندم۲ نمیپسندم۰
عکس کاربر دنبال کن دنبال کنم
٢ مرداد ١٤٠٢

داش ها من یک گیمرم و میگم این بازی 👍👎 🙄🖕🙀🙊🙈🤭😬🤯🤯🤯🤯🤯🤯NAYS

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر ارتش سرخ❤💪❤💪❤💪❤
٢٣ اسفند ١٣٩٩

خیلی خوب. اما کاشکی مسابقه هم داشت . این یه ستاره ام بخاطره همینه👍👍👍

میپسندم۱۰ نمیپسندم۱۰

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده