استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها شبیه سازی
US Police Cop Car Driving Game

US Police Cop Car Driving Game

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۲۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۷/۰۱
تعداد دانلود۱۹ هزار
امتیاز۳.۸
تعداد نظرات۱۶
حجم۷۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده BF Games Studio
‏‏بیایید به شبیه ساز تعقیب ماشین پلیس پلیس بپیوندیم و کنترل مزایای غیرعادی ماشین های پلیس را در بازی های تعقیب و گریز وسایل نقلیه در دست بگیریم. در بازی ماشین پلیس به گانگسترهای شهر درس بدهید و به دلالان مواد مخدر دستبند بزنید. شما باید در کل شهر گشت زنی کنید و با دستگیری سارقان، شهروندان بی گناه را نجات دهید. در شهر برخی از دوچرخه سواران مسابقاتی را انجام می دهند که برای عابران پیاده ایمن نیست، بنابراین باید مهارت های رانندگی سریع ماشین را ارائه دهید. تعقیب و گریز پلیس پلیس دارای ویژگی‌های اعتیادآور زیادی است، مانند ماشین‌های آنها مسلسل‌های کوچکی را روی پشت بام خود نصب کرده‌اند، و برای سرعت بیشتر، می‌توانید از نیترو استفاده کنید. به طور خلاصه، اگر عاشق بازی رانندگی ماشین هستید، پس با این بازی شبیه ساز ماشین پلیس ماجراجویانه که دارای ماموریت های تعقیب و گریز باورنکردنی است، بروید. اگر از رانندگی سریع با ماشین می ترسید نگران نباشید، بازی پلیس از آموزش شروع می شود که در آن از اصول رانندگی ماشین پلیس یاد می گیرید و همچنین این مزیت را دارید که ناجی بشریت هستید بنابراین رانندگی خواهید کرد. ماشین پلیس به عنوان یک افسر پلیس قدرتمند در حال انجام وظیفه خود است. بیایید با استفاده از ماشین های پلیس واقعی سه بعدی در ترافیک شهر، مجرمان را با تیم پلیس خود تعقیب کنیم. مراقب باشید که با وسایل نقلیه رانندگی دیگر برخورد نکنید، در غیر این صورت، امتیاز درون بازی خود را از دست خواهید داد.

ویدئو معرفی بازی

‏حالت تعقیب و گریز پلیس: مجموعه تصادفات اتومبیل
‏برای تبدیل شدن به یک پلیس پلیس قهرمان، ابتدا نحوه رانندگی پلیس را بیاموزید. ماشین ها و تعقیب و گریز در شهر جنایی. به شما قدرتی اعطا می شود که جلوی رانندگان بازیگران سریع را بگیرید. شما می توانید نشان پلیس پلیس خود را به هر کسی نشان دهید تا از انجام فعالیت های غیرقانونی خودداری کند. شما باید نیویورک را از جنایات آزاد کنید و مافیای زمین را از بین ببرید. اگر از بازی‌های معمول رانندگی ماشین خسته شده‌اید، باید یک بازی تعقیب و گریز ماشین پلیس پیشرفته را بازی کنید که سطوح هیجان‌انگیزی دارد، مانند اینکه باید دزدان را در ماشین پلیس دنبال کنید و دزدان را در بازی ماشین پلیس بگیرید. رانندگی در ماموریت های ترافیک شهری بازی شبیه ساز ماشین پلیس آسان نیست. ماشین پلیس خود را با توجه به سطح مهارت رانندگی با ماشین خود انتخاب کنید. برای باز کردن قفل ماشین های رانندگی سریع برای تعقیب، سکه ها را در هر سطح از شبیه ساز ماشین پلیس 3d جمع آوری کنید. این بازی رانندگی پلیس پلیس دارای کنترل‌های رانندگی آسان با گزینه‌های متعدد مانند خیره شدن، شیب، دکمه‌های چپ به راست برای تجربه رانندگی راحت است.
‏حالت تعقیب و گریز پلیس پلیس:
‏ماشین‌های مسابقه‌ای سریع همیشه هستند مورد علاقه دوستداران بازی های رانندگی ماشین است، از این رو این تعقیب و گریز پلیسی پر از تجربیات واقعی اتومبیل رانی است. در هر ماموریت پلیس برای خرید ماشین های پلیس سریعتر سکه به دست آورید. در این شبیه‌ساز رانندگی پلیس، ممکن است مجبور شوید در ترافیک زیاد رانندگی کنید، بنابراین مهارت‌های رانندگی خودروی پلیس خود را ارتقا دهید تا هیچ اراذلی نتواند فرار کند. بیایید موتور ماشین خود را روشن کنیم و با سرعت بالا در جاده های پر ترافیک زوم کنیم. این بازی شدید اتومبیل رانی دارای فیزیک واقعی ماشین برای گیمرهای ماشین پلیس است و دارای گیم پلی هیجان انگیز است. تعقیب جنایتکاران از هر نوع را با رانندگی ماشین پلیس شروع کنید و از شکستن ماشین های شهر خودداری کنید.

نظرات و امتیاز ها

۱۶ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
امیر حسین
٢٩ دی ١٤٠١

خیلی بد است یک ستاره میدم به خاطر همین

۰ ۰
sam
٩ دی ١٤٠١

نخل

۰ ۰
گارنا عمته😐
٤ مهر ١٤٠١

خوب

۱ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده