خانه برنامه کسب و کار
بیت‌کوین باکس

بیت‌کوین باکس

تعداد دانلود۳ هزار
امتیاز۴.۱
تعداد نظرات۱۷
حجم۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کسب و کار
سازنده امیرحسین صداقت
‏‏میلیاردر شدن اصلا کار آسونی نیست ولی فکر و ایده، تلاش تلاش و بازهم تلاش می تونه شما رو به این هدف برسونه!
‏بیت کوین آسون ترین راهی هست که شما به این هدف می رسید طوری که اگه وقت بزارید برای اینکار می تونید درطی دو تا سه ماه به یک بیت کوین دست پیدا کنید که هر بیت کوین قیمتی حدود 92 میلیون تومان به پول ایران دارد و این یعنی اگر شما در طی سه ماه موفق به استخراج 1 بیت کوین شوید شما درآمدی ماهانه برابر 30 میلیون تومان خواهید داشت درآمدی معادل یک مسئول بالا مقام!!
‏شاید به خودتون بگید که اگه این راه درآمد داشت که اینقدر پخش نمی شد و عده ای محدود این قضیه رو پیش خودشون نگه می داشتند و الان تیم بیت کوین باکس این مطالب رو برای شما نمی نوشت،
‏اما باید بگم که این طرز تفکر برای بیت کوین غلط است زیرا بیت کوین هرچه که تعداد استخراج گرانش که ماها باشیم بیشتر بشه مراحل استخراج بیت کوین طولانی تر و پیچیده تر می شود بنابراین ارزش هر بیت کوین به شدت افزایش می یابد!
‏پس اینکه ما اکنون این اپلیکیشن را در طی یک ماه نوشته ایم دلیلش این است که ما ابتدا به فکر شما و دیگر استخراج کنندگان بیت کوین هستیم زیرا شما در صورت مطالعه کامل این اپلیکیشن به تمام روش های استخراج مسلط خواهید شد و دانایی شما از بیت کوین با ما برابر خواهد شد و ارزش هر بیت کوین هم با توجه به اضافه شدن دیگر مردم به این شبکه افزایش خواهد یافت!
‏بیت کوین باکس را دانلود کنید و از فیلم های آموزشی جامع اختصاصی، مطالب آموزشی جامع، گرافیکی جذاب و پشتیبانی 24/7 ساعته لذت ببرید :)
‏‏-بهبود رابطه کاربری
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟