استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۵.۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۰۳
تعداد دانلود۳۴ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۴۵
حجم۴۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی رانندگی
سازنده Beyazay
‏‏پشته های رنگ خود را جمع آوری کنید، پل ها را بین پلتفرم ها بسازید، برای عبور از ماشین های مسابقه دیگر سریع باشید و در بازی برنده شوید.
‏هدف بازی:
‏شما باید با جمع آوری آجر پل بسازید. با رنگ خود و از پل ها قبل از حریفان عبور کنید. اولین ماشینی که آخرین پل را می‌سازد برنده می‌شود.

ویدئو معرفی بازی

‏برخی ماشین‌ها سریع حرکت می‌کنند، اما وقتی تعداد زیادی پشته جمع می‌کنند، سرعتشان کم می‌شود، زیرا قدرتشان کم است.
‏برخی از وسایل نقلیه ممکن است سرعت کمتری داشته باشند، اما به دلیل قدرت بالایی که دارند، می‌توانند تعداد زیادی پشته را بدون کاهش سرعت حمل کنند.
‏مراقب پشته‌های خود باشید:
‏اگر وسیله نقلیه دشمن با انبوه‌های بیشتری نسبت به شما بارگیری شود، ممکن است با ماشین شما برخورد کند، شمع های خود را به زمین می کوبید و انبوه های در حال سقوط را جمع می کنید.
‏سپر آبی:
‏وقتی پشته آبی آبی را دریافت می کنید، خودروی شما با یک سپر محافظ آبی احاطه می شود. به لطف این سپر، وقتی ماشین های دشمن با پشته های بیشتر از شما به شما برخورد می کنند، پشته هایی که بارگیری می کنید به زمین نمی افتند.
‏سپر قرمز:
‏وقتی پشته قرمز رنگ را دریافت می کنید، ماشین شما که توسط یک سپر محافظ قرمز احاطه شده است. به لطف این سپر، می‌توانید به ماشین‌های دشمن ضربه بزنید و آجرهای آن‌ها را رها کنید، حتی اگر آجرهای آن‌ها از شما بیشتر باشد. می‌توانید با بار کردن پشته‌های در حال سقوط در وسیله نقلیه خود، پل‌ها را سریع‌تر بسازید.
‏با سطح شیبدار بالاتر پرواز کنید:
‏وقتی آخرین پل را ساختید و از خط پایان عبور کردید، پشته‌های بیشتری باقی می‌ماند. ، هر چه سطح شیب دار بالاتر باشد و بیشتر پرواز کنید. هنگامی که 20 برابر تا بلوک پرواز می کنید، 20 برابر سکه بیشتری دریافت می کنید.
‏20 وسیله نقلیه مختلف:
‏می توانید از سکه هایی که با تکمیل موفقیت آمیز سطوح به دست می آورید برای خرید وسایل نقلیه با سرعت، شتاب و قدرت بالاتر استفاده کنید. . با تکمیل سطوح، می‌توانید قفل ماشین‌ها را با تماشای تبلیغات پاداش باز کنید.
‏50 سطح سرگرم‌کننده:
‏با انواع مختلف وسایل نقلیه در 50 سطح با تعداد پلتفرم‌ها و پل‌های مختلف رقابت کنید. ابتدا آخرین پل را بسازید و از آن عبور کنید و تا 20 برابر سکه کسب کنید.
‏به ما امتیاز دهید:
‏برای حمایت از ما می توانید امتیاز دهید و نظر دهید. برای سطوح بیشتر لطفا درخواست خود را در نظرات بنویسید.
‏‏لطفا به ما امتیاز دهید و برای حمایت از ما نظر بنویسید. برای سطوح بیشتر لطفا درخواست خود را در نظرات بنویسید.

نظرات و امتیاز ها

۴۵ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر فاطمه
٢٧ شهریور ١٤٠٢

‏✓ بد نیست ‏✓ ۴ ‏✗ چرا ماشیناش این جوری۴ خوب

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر خخخخخخخخخخخخخلی
٢٧ تیر ١٤٠٢

‏✓ ۹۰۷۲۹۲ ‏✗ ۹۰۷۲۹۲

میپسندم۱۱ نمیپسندم۴
عکس کاربر کسری نیوز
١٣ خرداد ١٤٠٢

‏✓ خوبه ولی بعد از چند وقت حوصله سربر میشه ولی عالیی

میپسندم۱۹ نمیپسندم۶

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده