استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۱.۸۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۳/۱۸
تعداد دانلود۸ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۹۲
حجم۳۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده DNS studio
‏‏اگر به دنبال بازی تیراندازی واقعی دفاع از بقای زامبی هستید، در جای درستی هستید!
‏بازی بقای دفاع از خانه قبلاً هرگز چنین حسی نداشت! زامبی ها از همه جا می آیند، این شما هستید که باید از خانه خود دفاع کنید و از این جنگ با زامبی ها جان سالم به در ببرید! این تهاجم زامبی است!
‏سفارشی کردن:
‏شما می توانید موانع، تله ها، خانه خود را ارتقا دهید، سربازان را استخدام کنید و خیلی چیزهای دیگر، که به شما کمک می کند زنده بمانید. سفارشی کردن خانه می تواند شما را در مزیت نگه دارد و دفاع را آسان تر کند.
‏SURVIVAL:
‏شما باید تکنیک بقای خود را یاد بگیرید و توسعه دهید، بهترین تجهیزات و سلاح ها را دریافت کنید و سربازانی را بیابید که به شما کمک می کنند. شما با دفاع از خانه خود در برابر زامبی ها.
‏مهارت های استراتژیک و صنایع دستی خود را بهبود بخشید!
‏جهان به محل زندگی شیطان تبدیل شده است. در این بازی ترسناک اکشن پس از آخرالزمان، بقای زامبی، هدف شما غارت از مرگبارترین سلاح ها، شلیک به زامبی ها و تلاش برای زنده ماندن است. Survivalcraft برای استراتژی شما برای زنده ماندن در این بازی پس از آخرالزمان که آلوده به زامبی های مرده در حال راه رفتن کشته نشده است، حیاتی است.
‏و به یاد داشته باشید! زامبی های مرده متحرک غیرقابل کشتن همه جا هستند! زامبی ها را بکشید، به زامبی ها شلیک کنید، زامبی های تفنگی، زامبی های آتش، زامبی های پلاگین، زامبی ها را بشکنید، زامبی ها را بریده بریده و زامبی های تفنگدار را برای زنده ماندن بکشید. در این بازی رایگان اکشن تیراندازی زامبی، هر تصمیمی برای شما مهم است. به بازی تیرانداز زامبی واقعی پس از آخرالزمان خوش آمدید و از این بازی تیرانداز زامبی رایگان با عناصر اکشن و استراتژی لذت ببرید!
‏درباره این بازی چه چیزی یاد گرفته اید؟
‏ > Zombie Invasion یک بازی بی‌نهایت بقای زامبی‌ها با تعداد زیادی سلاح و ارتقاء خانه است! به تازگی هم تیمی اضافه شده است که به شما در دفاع از خانه کمک می کند. سلاحی را انتخاب کنید که مناسب شما باشد و زامبی ها را دور نگه دارید!
‏‏رفع خرابی برنامه

نظرات و امتیاز ها

۹۲ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر قاسم
دیروز

لطفا پخش دونفر از تریق وای فای نقطه بزارین

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر dbqp
٤ روز پیش

‏✓ عالیه ‏✗ همه چیز رو که ساختی دیگه بازی مزه نداره اگه میشه چند تا مرحله بهش اضافه کنید یا ۲ این بازی رو بیارید ممنون میشیم 🤚

میپسندم۳ نمیپسندم۰
عکس کاربر ༒۝☹︎㋡ꪹꫀɀꪖ㋡☺︎۝༒
٦ روز پیش

من اول از سازنده تشکر میکنم بخاطر بازی خوبش با مپ کوچیک و مرحله تکراری ولی بازی خوب تونست نظر منو جلو کنه و دوستان نظر بد ندین شما از یه بازی ۵۰ مگی چه انتظاری دارین انتظار دارین مثل کالاف باشه نه ۵۰ مگه فقط برا سرگرمی حالا دوست ندارین حذف کنید نظر بد ندین چون بازی تا هد خودت تلاش کرده و تا هد خودش بازی خوبی پس نظر بد ندین با تشکر

میپسندم۲ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده