خانه برنامه آموزشی
افسر اگه میتونی ردم کن - آموزش رانندگی

افسر اگه میتونی ردم کن - آموزش رانندگی

تعداد دانلود۶ هزار
امتیاز۳.۹
تعداد نظرات۱۸
حجم۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده امیر خیری
‏‏برای بیشتر افرادی که اقدام به گرفتن گواهی نامه رانندگی می کنند این اتفاق پیش می آید که حداقل برای یک بار در آزمون رانندگی شهری مردود شوند، حتی برای آن هایی که مهارت رانندگی قابل قبولی دارند نیز بسیار اتفاق می افتد. این موضوع نشان دهنده این مسئله است که برای قبولی شما در آزمون رانندگی نمی بایست تنها بر مهارت مقدماتی خود در موضوعاتی مثل کنترل درست خودرو ، نحوه صحیح تعویض دنده و یا انجام سریع و بی اشتباه دستورات افسر راهنمایی رانندگی (مثل انواع پارک کردن ، دور زدن و ...) تمرکز کنید، بلکه در این نوع آزمون در اغلب اوقات، افسر با دستوراتی و ایجاد شرایطی میزان هوشیاری و تسلط شما بر قوانین راهنمایی رانندگی را مورد آزمایش قرار می دهد تا در نهایت با دیدن عکس العمل صحیح از سوی شما از تمرکز و تسلط شما اطمینان حاصل کند در غیر این صورت با دیدن اولین اشتباه از شما در این موارد شما را در همان لحظه مردود دانسته و برای تمرین رانندگی دوباره به آموزشگاه ارجاع می دهد. در این نرم افزار سعی شده علاوه بر آموزشی مقدماتی رانندگی، نکات لازم برای انجام صحیح دستورات افسر و از آن مهم تر نیفتادن در دام دستورات فریب دهنده وی به شما گفته شود تا از اتلاف زمان و هزینه شما جلوگیری به عمل آید.
‏امیدواریم این نرم افزار برای شما مفید واقع شود...
‏‏اصلاح ایراد
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟