خانه برنامه سرگرمی
بهترین زمان غارت در Clash of Clans

بهترین زمان غارت در Clash of Clans

نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
تعداد دانلود۲ هزار
امتیاز۴.۵۹
تعداد نظرات۲۹
سازنده امیر خیری
نسخه۲.۰
حجم۲ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۴/۰۸/۰۹
‏‏('سرویس اصلی این برنامه از یک سایت خارجی گرفته شده است')
‏همیشه دوست داشتیم وقتی بازی رو اجرا می کنیم و به قصد پیدا کردن یه دهکده پر پیمون واسه غارت به سرعت دکمه next رو می زنیم، هر چه زود تر به هدفمون برسیم و بی خودی وقت و منابع رو صرف گشتن تو دهکده ها نکنیم، که خیلی وقت ها آخرش از روی عصبانیت، حرص خودمون رو تو یه دهکده ای که منابع چندانی هم نداره خالی می کنیم و ضرر در ضرر...

‏اگه تا حالا توجه کرده باشید، غارت کردن تو بعضی روز ها و ساعت ها خیلی بهتر از زمان های دیگه انجام میشه و بعضی روز ها هم گشتن برای یک دهکده مناسب غارت، تبدیل میشه به یک کار اعصاب خورد کن و وقت گیر. فرضیه ها و روش های مختلفی واسه بهتر شدن غارت بازیکنان وجود داره مثل تغییر زبان یا منطقه و... اما واقعیت اینه که این عوامل اصلا تاثیری بر دهکده های پیشنهادی به شما نداره و این بازی بر روی یک سرور واحد اجرا می شه و هر کسی از هر جایی قادره به بازیکن دیگری از هر جای دیگه حمله کنه.

‏اما یک راه حل منطقی و تست شده وجود داره، اون هم اینکه بفهمیم چه ساعتی از روز بازیکنان کمتری آنلاین هستن و دهکده های مناسب بیشتری در دسترس بازیکنان قرار می گیره، و همچنین با توجه به سطح مرحله و ساختمان اصلی که دارید باید تو چه لیگی باشید تا هم از دسترس یک سری بازیکن حرفه ای در امان باشید و هم غارت های درخور توجهی از بازیکنان دیگر کسب  کنید.

‏این نرم افزار اطلاعات بازیکنان دیگر را به صورت پردازش شده به شما نمایش میده و در قالب نموداری ساده، شما می فهمید که چه زمانی مناسب غارته، ازطرفی شما میتونید با وارد کردن سطح مرحله و ساختمان اصلی خودتون بفهمید بهترین لیگ برای ادامه بازی شما کدومه، در بخش دیگر هم توضیحاتی درباره ترفند های غارت وجود داره که میتونه برای شما مفید باشه...
‏‏اضافه شدن بخش های جدید...
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟