استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها استراتژی
Plane Pilot Flight Simulator

Plane Pilot Flight Simulator

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۱۶
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۲/۲۶
تعداد دانلود۹ هزار
امتیاز۲.۳
تعداد نظرات۶
حجم۸۰ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده Spark Game Studios
‏‏🥇 شبیه ساز پرواز خلبان هواپیما 🛩 !
‏اگر عاشق بازی کردن 🛩 بازی های هواپیما هستید، در انتظار شما هستید. Plane Pilot Flight Simulator بازی‌ای است که منتظرش بودید.
‏🏁 حالت‌های پرواز و چالش‌ها:
‏⚠️ حالت‌های پرواز و فرود

ویدئو معرفی بازی

‏🎮 چالش‌های نجات
‏ 🚧 ماموریت های حمل و نقل
‏🛑 ماجراجویی پروازی شیرین کاری های هواپیما
‏🎉 ماموریت های مسابقه ای هواپیما
‏🏹 ماموریت های پرواز آزاد
‏🎪 آموزش های آموزشی
‏برای یک ماجراجویی شبیه سازی بازی های هواپیمای نهایی از طریق این فلایت پرواز آماده شوید بازی های شبیه ساز Airplane Flight Pilot Simulator یک بازی شبیه ساز پرواز عالی است که به شما نشان می دهد چگونه مانند یک خلبان با هواپیما پرواز کنید! این بازی شبیه ساز خلبان واقعی هواپیما به شما می آموزد که چگونه هواپیمای خود را با خیال راحت از زمین به آسمان هدایت کنید و دوباره روی زمین فرود بیایید. خود را روی صندلی خلبان بگذارید و این بازی فوق العاده ماشین پرنده را رایگان بازی کنید. از شبیه ساز کاملاً برجسته با واقعی ترین تجربه پرواز لذت ببرید! Plane Flying Simulator یک بازی شبیه‌سازی بسیار پیشرفته است که برای کاربران اندروید به صورت رایگان توسعه یافته است!
‏ br>• انتخاب شگفت انگیز از هواپیماها و هواپیماهای مختلف
‏• پرواز سرگرم کننده هواپیما در یک آسمان خراش
‏• کنترل ها و دنده های واقعی
‏• محیط خلبان پرواز فرودگاهی فوق العاده
‏• جلوه های صوتی واقعی با شبیه سازی پرواز هواپیمای دریایی
‏ >• کنترل پرواز خشمگین
‏ماموریت های موجود در شبیه ساز پرواز خلبان هواپیما عبارتند از:
‏► به سادگی پرواز / فرود و برخاستن:
‏اگر گیمری هستید که از شبیه سازی ناوبری به صورت رایگان لذت می برد، شبیه‌سازی هواپیما و بازی‌های شبیه‌ساز پرواز، پس باید بازی‌های شبیه‌ساز پرواز خلبان هواپیما را بررسی کنید. در این بازی های شبیه سازی هواپیما، می توانید به عنوان یک خلبان هواپیما بازی کنید و تمام هیجانات این بازی های هیجان انگیز هواپیما را تجربه کنید.
‏► ماموریت های نجات:
‏ماموریت های هیجان انگیز پرواز هواپیما را در حین انجام بازی های شبیه ساز خلبان کاوش کنید. بازی شبیه ساز سه بعدی پرواز واقعی هواپیما برای تقویت مهارت های شبیه سازی پرواز هواپیما طراحی شده است. اعتیاد آورترین بازی های شبیه ساز پرواز توربو را تجربه کنید و خلبان حرفه ای پرواز شوید. شغل خلبانی را در پیش بگیرید و کنترل و پرواز هواپیما را در Airplane Flight Simulator 3D تجربه کنید. در این بازی های هواپیما، مهارت های رانندگی هواپیمای خود را افزایش دهید و حرفه ای خلبان پرواز شوید. شور رانندگی خود را به عنوان یک خلبان خبره در طول بازی های جدید این هواپیما آغاز کنید. شما باید مسئولیت راندن هواپیما در آب و هوا و محیط های مختلف را بر عهده بگیرید. شما باید توجه خود را توسعه دهید تا برای غلبه بر پرواز آماده باشید. در این بازی شبیه ساز پرواز هواپیما، خود را خلبان حرفه ای کنید.
‏► ماموریت های مسابقه ای:
‏بازی های شبیه ساز پرواز خلبان هواپیما انیمیشن های عالی و مناظر سه بعدی از آسمان آبی را ارائه می دهند. این بازی‌های شبیه‌ساز خلبانی پرواز، چالش‌های هیجان‌انگیز و ماجراجویی برای حرفه‌ای‌ها دارند. هواپیماهای متعدد، ماموریت‌هایی با محیط‌های مختلف وجود دارد.
‏► تمرین هدف:
‏اگر به‌دنبال بازی‌های هواپیما هستید، این شبیه‌ساز پرواز خلبان هواپیما: بازی‌های هواپیما برای شما عالی است. در شبیه ساز هواپیمای جت خود با ماجراجویی واقعی پرواز سیم کارت پرواز احساس امنیت کنید. در حال حاضر، ما هیجان زده هستیم که شما را درگیر سرگرمی کنیم و شبیه ساز خلبان پرواز جدید و هیجان انگیز خود را بازی کنیم. این ممکن است یک بازی شبیه‌سازی رایگان باشد که برای مبتدیان و در عین حال سخت باشد. دیگر خبری از گیم پلی تکراری نیست. از شرکت در بازی شبیه‌ساز پرواز اصلی ما خسته نخواهید شد، زیرا چالش‌های جالبی وجود دارد که به سادگی باید آنها را تکمیل کنید.
‏‏حالت جدید مسابقه ای محیط جدید🔥🔥🔥

نظرات و امتیاز ها

۶ نظر ۲ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
سورنا قهرمانی
٢١ دی ١٤٠١

این بازی خوب نیست برای تبلت ها میاره برای گوشی ها میارهبهترین بازی هواپیما مسافربری اینطوری ست کنید باید بکنیم بحران آبیاری رو بگیره گرفتگی برای میبری خوشم نیومد ازش

۲ ۱
امیر
٢٩ دی ١٤٠١

بدبد خیلی مسخر است ولی این ستاره رو دادم ک نظرم ثبت بشه👹👹👹

۰ ۰
a f d g r g e c a q g
٢ بهمن ١٤٠١

بدترین بازی در دنیا این بازی است👺👹💩

۰ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده