استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Car Driving School : Car Games

Car Driving School : Car Games

مدرسه رانندگی

نسخه۲.۴۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۱۱/۰۶
تعداد دانلود۱ میلیون
امتیاز۳.۱
تعداد نظرات۱,۱۳۳
حجم۴۳ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی رانندگی
سازنده Spark Game Studios
‏‏خوش آمدید به بازی مدرسه مدرسه رانندگی اتومبیل 2020 . در این بازی واقعی شبیه ساز رانندگی ماشین یاد خواهید گرفت که انواع مختلفی از وسایل نقلیه یعنی اتومبیل مدرن ، اتومبیل کلاسیک ، جیپ Offroad ، آمبولانس اضطراری و وسایل نقلیه سنگین مانند اتوبوس و کامیون رانندگی کنید. آکادمی رانندگی به شما کلیه دروس رانندگی و قوانین راهنمایی و رانندگی را آموزش می دهد. موتور ماشین کلاسیک خود را شروع کنید ، اگر نمی دانید چگونه رانندگی کنید ، نگران نباشید. آکادمی رانندگی آزمون به شما مربی مدرن رانندگی اتومبیل اختصاص می دهد که کلیه قوانین راهنمایی و رانندگی و علائم راهنمایی و رانندگی را به شما آموزش می دهد. پس از یادگیری کلیه قوانین در این آکادمی رانندگی 2020 ، سپس مربی رانندگی شما آزمون کلاسیک رانندگی اتومبیل خود را می گذراند. تمام مهارت های رانندگی مدرن خود را در این بازی های رانندگی واقعی نشان دهید تا مجوز رانندگی خود را دریافت کنید.
‏ مدرسه رانندگی اتومبیل 2020: آزمون آکادمی رانندگی واقعی یک بازی شبیه ساز رانندگی ساده 2020 نیست ، زیرا شما از سطح رانندگی و پارکینگ در بازی های واقعی مدرسه رانندگی اتومبیل لذت خواهید برد 2020. شما ممکن است بسیاری از بازی های پارکینگ اتومبیل واقعی بازی کرده باشید اما این شبیه ساز پارکینگ 2020 متفاوت است. از همه آن دسته از بازی های رانندگی اتومبیل که باید برای رعایت کلیه قوانین راهنمایی و رانندگی برای پارک کردن ماشین مدرن خود در منطقه پارکینگ استفاده کنید. برای لذت بردن از هر سطح نهایی بازی های رانندگی و پارکینگ اتومبیل ، این بازی های اتومبیل سه بعدی رایگان را دریافت کنید.
‏ درباره مانع نهایی اتومبیل های 2020 و آهنگ های غیرممکن بسیار شدید بازی های اتومبیل را فراموش کنید. اگر می خواهید بازی های مسابقه ای برتر و بازی های شیرین کاری اتومبیل های شدید بازی کنید ، باید این بازی شبیه ساز پارکینگ تست ماشین آکادمی رانندگی را انجام دهید تا بدانید که چگونه ماشین لوکس خود را رانندگی کنید و مهارت های کلاسیک رانندگی خود را بهبود ببخشید. برای گرفتن گواهینامه رانندگی خود برای تبدیل شدن به یک راننده حرفه ای اتومبیل ، لازم است بازی های جدید مدرسه رانندگی اتومبیل را انجام دهید. اگر می خواهید راننده اتوبوس یا راننده کامیون سنگین باشید ، باید این بازی های شبیه ساز مدرسه رانندگی را انجام دهید. آموزش مدرسه شبیه ساز رانندگی Test آخرین بازی شبیه سازی سرگرم کننده 3D اتومبیل سال 2020 است که در آن هر یک از قوانین راهنمایی و رانندگی و علائم جاده ای را یاد خواهید گرفت. در حین بازی های رانندگی در اتومبیل و پارکینگ در شهر باید از علائم راهنمایی و رانندگی پیروی کنید ، بنابراین این آموزشگاه آموزشی تمام قوانین راهنمایی و رانندگی را به شما آموزش می دهد و شما را به عنوان راننده بزرگ اتومبیل 2020 تبدیل می کند. سایر بازی های شبیه ساز شدید اتومبیل و بازی های برتر مسابقه.
‏ آیا مشغول کار هستید و وقت ندارید برای رفتن به مدرسه راهنمایی و رانندگی در شهر یا فرهنگستان؟ آیا می خواهید بدون هیچ تصادفی ماشین لوکس خود را در شهر پر رفت و آمد رانندگی کنید؟ سپس شما باید این بازی شبیه ساز آزمون آکادمی رانندگی واقعی را بارگیری کنید تا تجربه رانندگی اتومبیل در شهرتان بهبود یابد. شبیه ساز تست رانندگی و پارکینگ اتومبیل در شهر ، آزمون رانندگی اتومبیل کلاسیک شما را انجام می دهد و شما باید هر مأموریت آزمایشی آکادمی رانندگی نهایی اتومبیل را پشت سر بگذارید تا یک راننده حرفه ای شوید. بدون دریافت مجوز خود از آکادمی رانندگی انگلستان بازی های شبیه ساز پارکینگ ، شما نمی توانید بازی های برتر مسابقه اتومبیلرانی یا هر شبیه ساز اتوبوس مدرسه یا بازی های شبیه ساز پارکینگ کامیون آمریکایی را انجام دهید. مجوز خود را از شبیه ساز مدرسه راهنمایی رانندگی در شهر بگیرید و از بازی های تاکسی شهری به همراه مانع های شدید و بازی های شیرین کاری اتومبیل لذت ببرید.
‏ ویژگی های بازی رانندگی اتومبیل مدرسه 2020
‏ 25 وسیله نقلیه مختلف برای رانندگی
‏ داخلی داخلی وسیله نقلیه
‏ چراغ راهنما و چراغ راهنمایی
‏ هندلینگ صاف و واقع بینانه ماشین
‏ مجوزهای مختلف برای گرفتن ماشین ، اتوبوس ، کامیون و جیپ
‏ سیستم آسیب واقعی
‏ 3 نوع کنترل مختلف یعنی دکمه ، شیب و فرمان
‏ محیط سه بعدی واقع بینانه
‏ رابط کاربری چشم نواز
‏ بهترین بازی 'بازی اتومبیل رانندگی مدرسه 2020: آزمون واقعی آکادمی رانندگی' را از بین سایر بازی های رایگان اتومبیل بارگیری کنید. ممنون می شویم که پیشنهادات و نظرات شما را بشنویم. لطفا فراموش نکنید که به ما امتیاز دهید.
‏‏🏁 . 🔥
‏ >🔥 چند نفره اضافه شد
‏🔥 محیط جدید
‏🔥 اندازه فایل کاهش یافته،
‏🔥 ترافیک بیشتر.
‏🔥 Test Drive و بسیاری موارد دیگر

نظرات و امتیاز ها

۱,۱۳۳ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر امیرژاپنی
٩ ساعت پیش

‏✓ هیچی ‏✓ هیچی ‏✗ سرعت نداره این ماشین رو نداره

میپسندم۳ نمیپسندم۱
عکس کاربر selda
دیروز

خوبه ولی فقط جایی که میچرخونم نمیره 2 ستاره بخاطر این دلیل کم دادم

میپسندم۲ نمیپسندم۱
عکس کاربر هستی
٣ روز پیش

‏✓ ۰ ‏✗ ۱ اصلا بازی خوبی نیست ماشین هم خیلی یواش میره

میپسندم۶ نمیپسندم۴

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

حیفه این بازی رو گوشیت نباشه

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده