خانه بازی تفننی
تعداد دانلود۵۰ هزار
امتیاز۴.۱
تعداد نظرات۱۳۲
حجم۱۰۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده Supersonic Studios LTD
سایر اطلاعاتاین بازی آفلاین است.
این روزها تقریبا هر کسی روی تلفن همراه اندرویدی اش یک یا چند بازی کژوال دارد که برای مواقع بی حوصلگی به سراغ آنها میرود، این عناوین گیمپلی ساده ای دارند و تکرار پذیری زیادی در آن ها صورت نمی گیرد اما سرگرم کننده هستند، بازی Cube Surfer یکی از همین ایده های سرگرم کننده است که به موفقیت رسید و سایر توسعه دهندگان هم سعی کرده اند که کپی های تازه ای از این کالبد سرگرم کننده را راهی استور مایکت کنند.

گیم پلی، بازی توپ سوار

طبق معمول شما آموزش خاصی نمی بینید و بازی را با یک نکته که روی صفحه برای شما نوشته شده شروع میکنید، به وسیله انگشت هایتان و لمس کردن صفحه میتوانید جهت حرکت کاراکتر را به چپ و راست تغییر دهید، قهرمان بازی به شکل خودکار به جلو حرکت میکند و اصلا نگاهی به گذشته اش ندارد و هیچ چیز جز موانع نمیتواند او را متوقف کند.

از موانع عبور کنید

توپ های بزرگ و رنگارنگی پیش روی شما قرار دارد که باید آنها را جمع آوری کنید، هر توپ خوشرنگ به زیر پای کاراکتر اضافه میشود و ارتفاع او را افزایش میدهد، بعد از برخورد کردن با هرمانع هم تعدادی از این توپ ها، با توجه به ارتفاع مانع، از دست میروند و باید سعی کنید که با سرعت بیشتر به مسیر ادامه دهید و متوقف نشوید.

برپایی یک سیرک بزرگ روی برج های رنگارنگ

برخلاف بازی Shortcut run شما نیازی به ساخت مسیر ندارید، بلکه باید یک نردبان برای پیش روی بسازید و اگر در مواد مذاب فرو رفتید و یا به برج ها برخورد کردید، همچنان توپ هایی برای حرکت داشته باشید، بازی بی شباهت به حرکات بدلکاران سیرک های بزرگ نیست، شما روی یک توپ لغزنده و چرخان به پیش میروید و باید سکه ها و توپ های بیشتری را برای خودتان جمع کنید و امتیازات مثبت را به پروفایل خود اضافه کنید.
قسمت شخصی سازی بازی چنگی به دل نمیزند و جز اسکین (Skins)، خبری از چیز دیگری نیست، با سکه هایی که دارید به شکل رندوم پوسته شخصیت اصلی را تغییر میدهید، البته قیمت هر آیتم به صورت پلکانی افزایش پیدا میکند و ممکن است یک لباس بی ارزش را با قیمت بالایی بدست آورید.
بلوک های سیاه پیش روی خود را با جا گذاشتن توپ ها پشت سر میگذارید و باید سعی کنید راهی برای عبور از میان آجرها پیدا کنید، در مراحل بالاتر چاله هایی  به بازی اضافه میشود که فقط در صورتی که طول برج توپی شما بسیار بلند باشد موفق به عبور خواهید شد وگرنه باید از ابتدا بازی را دنبال کنید، البته در صورتی که ببازید هیچ سکه یا امتیاز منفی از شما کسر نمیشود، سکوهای پرش سرعت شما را بیشتر میکند و گوی های پرتاب هم شما را به سمت جلو با شتاب بیشتری هل میدهد، این شما هستید که تصمیم میگیرد که چطور به مسیر ادامه دهید.
با اینکه خبری از وجود ماشین یا مسابقه های چند نفره نیست، اما اگر اقدام به دانلود بازی wheel scale کرده باشید، به خوبی می دانید که هردو بازی تقریبا گیمپلی مشابهی دارند، با این تفاوت که شما در آنجا مسعول نقاشی چرخ ها و حرکت ماشین هستید، و اینجا باید توپ ها و عبور از موانع را تجربه کنید، با اینکه عناوین هاردکور تری برای تجربه وجود دارد اما اگر به تازگی در حال تجربه عناوین این استودیو هستید، بهتر است نگاهی به این دو عنوان داشته باشید و در لیست دانلود خود، جایی برای آن ها پیدا کنید.

گرافیک و صداگذاری، جذاب تر از همیشه

اکثر بازی های این سبک از یک زبان طراحی مشابه استفاده میکنند و گرافیک دو بعدی ساده اما جذابی دارند، با اینکه محیط بازی وسعتی ندارد و خیلی پیچیدگی هایی برای آن در نظر گرفته نشده، اما نسبت به عناوین مشابه، آیتم هایی مانند توپ، زمین و مواد مذاب از گرافیک و بافت های بهتری برخوردار هستند و بازی را جذاب تر کرده اند، این عنوان سعی کرده از نظر جلوه های بصری یک قدم تازه بردارد و گامی رو به جلو در بازی های کژوال باشد، صداگذاری بازی هم از چند افکت ساده تشکیل شده اما قابل قبول است، با اینکه این عنوان توسط Voodoo ساخته نشده اما به نظر میرسد که امضای این شرکت در اینجا هم دیده میشود.

جنبه های مثبت

بازی طوری طراحی شده که مجبور هستید هر مرحله را چند بار تجربه کنید، این کار به دلیل روح کژوال بازی است و آسیبی به گیمپلی وارد نمی کند، شما به عنوان یک گیمر باید توقع زیادی از عناوین این چنینی نداشته باشید و صرفا به عنوان یک اثر سرگرم کننده و جذاب به آن نگاه کنید.

جنبه های منفی

آیتم های کاستومایز کردن خیلی کم هستند و ای کاش سازندگان بخش های بیشتری به این قسمت اضافه می کردند، هیچ فصل بندی برای این عنوان در نظر گرفته نشده و نقشه بازی در تمامی مراحل تقریبا یکسان است و فقط دچار تغییرات جزئی میشود که به تجربه کلی بازیکن میتواند آسیب بزند.
Performance improvements
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟