استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها رانندگی
Drag Battle 2:  Race World

Drag Battle 2: Race World

نصب در حال دریافت
نسخه۰.۹۹.۴۶
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۳/۲۵
تعداد دانلود۳ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۲۳۲
حجم۱۳۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی رانندگی
سازنده Ice Storm
‏‏اگر عاشق ماشین های بچه بازی بودید، این بازی سرعت واقعی را به شما آموزش می دهد! در Drag Battle 2: Race Wars فقط شما تصمیم می گیرید که ماشین اسپرتتان چه باشد. دیگر محدودیتی در نوع موتور، سوپرشارژرها و قطعات مسابقه وجود ندارد. بدون محدودیت سوخت گاراژ شما، قوانین شما، مسابقه شورشی شما!
‏گزینه های متنوع
‏هر مدلی را از مجموعه ماشین های عظیم انتخاب کنید و یک هیولای درگ مسابقه واقعی بسازید. چه یک کلاسیک قدیمی باشد چه یک هایپرکار مدرن. گاراژ خود را پر کنید
‏Under The Hood
‏استعداد خود را به عنوان یک تیونر و مکانیک درگ پیشرفته کشف کنید. کاملاً همه چیز را می توان در ماشین برای یک مسابقه موفق تنظیم کرد. از فشار تایر و ارتفاع تعلیق گرفته تا تزریق NO2 تا نوع درایو و گیربکس. شما بلافاصله تغییر را در بازی احساس خواهید کرد.
‏سیستم پمپاژ
‏هنگامی که در نبرد درگ پیروز شدید، جعبه ای دریافت می کنید که ممکن است حاوی پول، تقویت کننده ها و کارت های قطعات باشد. به پیشرفت خود ادامه دهید: سطوح قطعات خود را افزایش دهید و لیگ خود را ارتقا دهید تا جوایز حماسی دریافت کنید.
‏Speed ​​and Afterburner
‏فراموش نکنید که حالت توربو را روشن کنید تا رقیب خود را پشت سر بگذارید. از لوازم یدکی حداکثر استفاده کنید. به هر حال، این دریفت نیست، و تنها چیزی که در بازی دارید 1/4 مایل فاصله و دکمه نیترو است!
‏تنظیمات شخصی حماسی
‏برای آشنایان چیزهای زیبا، ما تیونینگ حرفه ای آماده شده و بسیاری از عناصر یک ظاهر طراحی شده که به شما امکان می دهد اتومبیل خود را منحصر به فرد و تکرار نشدنی کنید. گزینه های زیادی برای رنگ آمیزی، فیزیک واقع گرایانه و سطح گرافیک اجازه نمی دهد در بازی خسته شوید. براقی که آسفالت مسیر را منعکس می کند، یا رنگ مات برای ظاهر ترسناک یک خودروی اسپورت - فقط شما تصمیم می گیرید.
‏مسابقه خیابانی Real Time
‏با بازیکنان واقعی از سراسر جهان به صورت آنلاین در شبیه ساز کشیدن ما کاملاً رایگان رقابت کنید. نام خود را در تالار مشاهیر بهترین مسابقه‌ها و مکانیک‌های روی کره زمین وارد کنید. ماشین اسپرت خود را روی سکو بگذارید. بعد از مسابقه می توانید ماشین رقیب و نحوه پمپاژ آن را مشاهده کنید. سپس یکی خود را بهتر و سریع‌تر کنید و در مسابقه آنلاین در نبرد ماشین‌ها برنده شوید.
‏حالت‌ها و مسیرهای جدید
‏مسابقات قهرمانی آنلاین جذاب با مقررات متنوع، انواع فعالیت‌های بازی ، آهنگ ها و وظایف شبیه سازی شما را در دنیای درگ مسابقه فرو می برد.
‏ویژگی های قبیله و باشگاه تیونینگ آنلاین
‏به قبیله بپیوندید، به ماشین های بازیکنان دیگر نگاه کنید، قطعات یدکی، کارت های منحصر به فرد را درخواست کنید و در مورد بهترین روش تنظیم سیستم تعلیق یا گیربکس خود گپ بزنید. به خودت مطمئنی؟ سپس قبیله یاغی خود را ایجاد کنید.
‏بهبودهای مداوم
‏ما هر روز بازی را بهبود می‌دهیم. اگر پیشنهادی دارید که چه کارهایی را بهتر انجام دهید یا چه قطعاتی را معرفی کنید، یا ممکن است هیولا کامیون یا حالت دریفت را بخواهید، لطفاً به ما اطلاع دهید.
‏آیا سرعت ممنوعه باعث افزایش آدرنالین در مسابقات خیابانی می شود؟ آیا آسفالت در اثر فرسودگی لاستیک ذوب می شود؟ پس بهترین ماشین خود را بگیرید و در چالش برنده شوید. ما با اطمینان می گوییم که چنین بازی های شبیه ساز ماشین شما هنوز ندیده اید. گرافیک خیره کننده واقع گرایانه و تجربیات جدید در انتظار شماست. بازی‌های درگ ریسینگ زیادی در دنیا وجود دارد اما تنها یکی از آنها Drag Battle است.
‏‏فصل جدید شروع شده است
‏خرابی رندر ولکان رفع شد

نظرات و امتیاز ها

۲۳۲ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
حسین شیخ زایری
٦ اردیبهشت ١٤٠٢

‏✓ حسین زایری

۱ ۳
کانیار
٦ فروردین ١٤٠٢

‏✓ نمیاره دانلود نکنید

۳ ۲
علی مسعودی
١ فروردین ١٤٠٢

‏✓ میزان ‏✗ میزان

۴ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط