استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها تفننی
Smiling-X: Horror & Scary game

Smiling-X: Horror & Scary game

نصب در حال دریافت
نسخه۳.۸.۶
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۱/۲۵
تعداد دانلود۱۷ هزار
امتیاز۳.۷
تعداد نظرات۶۹
حجم۱۰۴ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده IndieFist Horror Games
‏از کودکی شروع به بازی بازی های ویدیویی ، بازی های ترسناک و بازی های بقا کردید. شما عاشق کشتن زامبی ها و دشمنان شرور برای زنده ماندن هستید.
‏این سرگرم کننده ترین شما می دانستید بود. و همیشه آرزو داشته اید بازی های ویدئویی و بازی های اکشن خود را توسعه دهید ، بنابراین وقتی آنها شما را از استودیوی بازی ویدیویی Smiling-X Corp صدا کردند ، در پذیرفتن این کار دریغ نکردید. شما بازی ترسناک خود را انجام می دهید!

ویدئو معرفی بازی

‏همه چیز ساده به نظر می رسید ، معما برای حل کردن ، مردم برای نجات ، برخی از زامبی هایی که شما را تعقیب می کنند ، شیاطین ، ارواح ، افراد شرور و قهرمانان.
‏با این حال ، همه چیز به کابوس تبدیل شد ، هنگامی که رئیس شرکت ، با شیاطین بیشتر از هر چیز دیگری ، شروع به تهیه کد برای توسعه یک بازی ترسناک جدید با بخش هایی از کد کرد که شما نمی فهمید.
‏به زودی عرق سرد شروع به گردش در تمام بدن کرد و شما متوجه شدید که کمی احساس سرگیجه می کنید ، نمی توانید جلوی تایپ کردن جلوی رایانه خود را بگیرید ، بی پایان کار کردید ، نتوانستید استراحت کنید ، یک نرم افزار شیطان کنترل شما را کنترل می کرد ، رئیس در حال ترسیم نقشه ای برای بازگشت زامبی ها به تمام بشریت بود ، و منشی شرور او در رسیدن به هدف خود به او کمک می کرد.
‏the معماهایی را که در مورد این بازی ترسناک جدید خواهید یافت در داخل استودیو حل کنید.
‏playing در یک فضای پرتحرک با بازی با هدست خود از وحشت و به چالش کشیدن لذت ببرید.
‏★ بازی در حالت شبح برای کشف بدون ترس و باز کردن همه معماها.
‏★ بازی بقا و فرار.
‏ 
‏to فراموش نکنید که هم تیمی های خود را نجات دهید.
‏توجه: توصیه می کنیم بازی را با هدفون روشن کنید.
‏(این بازی ترسناک جدید 2020 حاوی تبلیغات است.)
‏‏رفع مشکل در پازل آزمایشگاهی
‏رفع اشکال در کد نشان داده شده در پانل در آزمایشگاه
‏رفع اشکالات جزئی
‏به روز رسانی و بهبود عملکرد

نظرات و امتیاز ها

۶۹ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
محمد ۲
١٣ اسفند ١٤٠١

‏✓ هیچی ‏✓ فقط باهاش خاطره دارم🤣🤣🤣🤣 ‏✗ خیلی هنگه ‏✗ گرافیگ ع××××ن×××× ‏✗ ترسناک نیست 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🎮 خیلی بی خود فقط دوسش دارم چون از بچگی باهاش خاطره دارم

۲۲ ۷
مهدی طاهری
٢٦ دی ١٤٠١

این فیلمش هم ساخته شده ولی سیاه سفیده ادم میکشه رو زخم هاشو نمک میپاشه توی روز هالوین

۲۵ ۳
zahra
١٠ دی ١٤٠١

سلام دوستان بازی این جوری که باید فکر کنید یک روز نامه از اتاق خود برداری بزارید در روزنامه درست کن بعد اون خانومه میاد و وایمیسته اون جا بعد شما باید یک سکه از اتاق خانومه برداری برید طبقه ی پایین بزاری تو قهوه چی بعد اون مرده میاد میشینه اون جا بعد که میخواد بلند شه یک رمز از جیبش میافته بعد باید برید تو اتاق خانومه دوباره یک در داری رمز مال اونه بزنید و کار قرمز رو برداری دیگه تا این جا نمیدونم ببخشید برید در گوگل بنویسید میاد بالا خلاصه این که خیلی بازی باحالیه خيلي خيلي خيلي خيلي خيلي …

۴۳ ۱۳

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده