خانه برنامه امور مالی
تعداد دانلود۱۰۰
حجم۲۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی امور مالی
سازنده بیمه باش
‏‏بیمه باش
‏#در خانه بمانیم # انلاین بیمه باشیم
‏اگه بشه همه کارها رو انلاین انجام بدیم در خانه ماندن و کنار خانواده بودن خیلیم بد نیست!! تصور کنید تا الان برای بیمه خودروتون باید کلی دنبال دفتر بیمه می گشتین و یا برای یه بیمه خاص کلی باید ادرس میگشتین !!! اما حالا با بخشنامه ای که بیمه مرکزی صادر کرد (بخشنامه شماره 99/100/15563 بیمه مرکزی) و هماهنگی که با پلیس راهور و سایر نهادهای دولتی انجام شده دیگه نیاز به نسخه کاغذی بیمه نامه نیست.
‏میتونید درهرجایی که هستید در هر ساعتی با نصب نرم افزار بیمه باش خیلی ساده و راحت مقایسه قیمت انجام بدید وبهترین گزینه رو انتخاب کنید و خرید انلاین انجام بدین.
‏مزیت دیگه اینه که میدونستین مثلا بیمه دانا یه طرح اقساطی داره بدون بهره و فقط مبلغ بیمتون رو تقسیم بر دوازده میکنه و به صورت ماهانه قسطی ازتون دریافت میکنه! تا پنج میلیون تومان هم اگه بیمتون بشه تقبل میکنه و بیمه بدنه وامش تا پانزده میلیون تومان هست ....
‏بیمه باش در شروع خدمت رسانی به شما عزیزان هست بزودی انواع بیمه های غیرخودرویی مثل عمر، حوادث و... رواضافه میکنیم و تو این مسیر از همراهی و دلگرمیتون ممنونیم....
‏امکانات بابیمه به صورت کلی به شرح زیر می باشد :
‏امکان خرید غیر حضوری و آنلاین بیمه های شرکت های بیمه مختلف بصورت نقد و اقساطی
‏بیمه ثالث خودرو فعال
‏بقیه بیمه ها بزودی ...
‏در قسمت بازاریابی با کارشناسامون هماهنگ شوید و بعنوان شغل دوم حتی شغل اول در خدمتتون باشیم..
‏سایت بیمه باش: http://bimebashe.ir
‏ایمیل: bimebashe@gmail.com
‏تلفن تماس: 09197424812
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟