استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی کودک
Moonzy: Bedtime Stories

Moonzy: Bedtime Stories

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۳.۵
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۲/۱۶
تعداد دانلود۱ هزار
حجم۶۹ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی کودک
سازنده Лунтик Moonzy Барбоскины
‏‏و باز هم بازی های خانوادگی رایگان پسرانه و دخترانه با یک تازگی فوق العاده تمدید شد. این بار یک بازی از سری Bedtime Stories ساخته ایم. بازی لالایی نوعی بازی خاص است. مانند هر داستان قبل از خواب، یک بازی لالایی برای به خواب رفتن بچه ها ساخته شده است. یک گیم پلی آهسته و ساده باعث می شود بازیکن بدون مزاحمت بخوابد. یک قهرمان مورد علاقه از کارتون Moonzy قبل از رفتن به رختخواب شما را آرام می کند. شیرین ترین رویاها را خواهید دید. بازی‌های خانوادگی رایگان ما می‌توانند این را ثابت کنند.

ویدئو معرفی بازی

‏در بازی‌هایی مانند داستان‌های زمان خواب، بازیکن باید مراحل ساده‌ای را انجام دهد تا یک شخصیت را بخواباند. این بار نه تنها یک شخصیت، بلکه کل گروه دوستان کارتون Moonzy را می خوابانیم. شما فقط باید آنها را در رختخواب بگذارید، با یک پتو بپوشانید و چراغ را خاموش کنید، اما برخی از آنها نیاز به چیز بیشتری برای به خواب رفتن دارند. به عنوان مثال، مونزی بدون یک داستان خوب نمی خوابد. خاله موتیا داستان های قبل از خواب را دوست ندارد، اما چیز ابتدایی را فراموش می کند، مثلاً اتاق خوابش کجاست. مادربزرگ کاپا چند کار ناتمام دارد و ژنرال شیر تقریباً به خواب رفته است، اما فراموش کرده ساعت زنگ دار را تنظیم کند. شما باید به همه آنها کمک کنید. و اکنون قصد داریم ماجراجویی های جدیدی را از بازی های خود تجربه کنیم که مخصوص شما و بچه هایتان ساخته شده است.
‏تازه را از سری بازی های داستان های قبل از خواب تجربه کنید. مونزی و دوستانش منتظر شما هستند. با فرزندان خود احساسات مثبت زیادی داشته باشید! با ما همراه باشید و با ما همراه باشید. بازی های خانوادگی رایگان ما برای پسران و دختران شما و فرزندانتان را خوشحال می کند.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده