خانه بازی استراتژی
Bad North: Jotunn Edition

Bad North: Jotunn Edition

تعداد دانلود۶ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۷۷
حجم۲۰۴ مگابایت
فایل دیتانصب خودکار
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده Raw Fury
سایر اطلاعاتاین بازی آفلاین است.
‏‏خانه شما مورد حمله قرار گرفته است. پادشاه به دست مهاجمان وایکینگ مرده است. امید بارقه ای دوردست در مه است ، و هر لحظه که می گذرد سریع محو می شود. همانطور که قیام می کنید و جای پدر خود را به عنوان فرمانروا می گیرید ، به عهده شما خواهد بود که دفاع خود را به صحنه بیاورید. اما اشتباه نکنید - این هیچ مبارزه برای پیروزی نیست ، بلکه یک درک ناامیدانه برای بقا است. Bad North یک تاکتیک جذاب ، اما وحشیانه در زمان واقعی است. از پادشاهی جزیره بت خود در برابر انبوهی از مهاجمان وایکینگ دفاع کنید ، زیرا شما مهاجرت ناامیدانه مردم خود را رهبری می کنید. به افراد وفادار خود فرمان دهید تا از شکل منحصر به فرد هر جزیره ، تاکتیک کامل را ببرند. همه چیز در معرض خطر است: شکست بخورید ، و تماشا کنید که خون افراد شما زمین را قرمز می کند. با جزایر زیبایی ایجاد شده از نظر رویه و سربازان شایان ستایش که در برابر واقعیت های خون آلود جنگ قرار می گیرند ، بسیار وحشیانه است. شما ضربات گسترده نبرد را کنترل می کنید ، و به فرماندهان سطح بالا دستورات بالایی را می دهید که تمام تلاش خود را برای انجام آنها در گرمای لحظه انجام می دهند. این عمیق است ، با ورودی های ساده بازیکن ، یک شبیه سازی جنگ پویا را پنهان می کند که باعث می شود بازیکنان جدید را دعوت کنند در حالی که جانبازان را به چالش می کشند. جنگجویان ادامه دهید. نه برای قدرت ، ثروت و شکوه ، بلکه برای امیدواری صلح بار دیگر در سرزمین های سخت شمال بد. ویژگی های کلیدی ROGUELITE تاکتیک های زمان واقعی: نیروهای خود را مستقر و جابجا کنید تا از وایکینگ ها که هر کدام شمارنده های خاص خود را برای تهدیدهای شما دارند دفع کند. نبردهای خود را انتخاب کنید و تخلیه های خود را با دقت برنامه ریزی کنید! فرمانده ای را گم کنید و آنها برای همیشه از بین می روند. همه چیز را از دست بده ، و بازی تمام شد! کنترل های واحد هوشمند: شما به ضربات گسترده دفاعی خود دستور می دهید و موقعیت را کنترل می کنید - سربازان شما بقیه کارها را انجام می دهند ، و در پاسخ به شرایط موجود بصورت شهودی درگیر می شوند. جزایر تولید شده بصورت روشمند: هر جزیره از لحاظ سبک ظاهری جذاب و بی نظیر است. استراتژی های خود را در هر گوشه و کنار طراحی کنید ، زیرا فقط یک فرصت دارید که آنها را از حمله دشمن نجات دهید. آپگریدهای غیرقابل قفل: یک دفاع قویتر و هوشمندانه منجر به پاداش بیشتر می شود. از این موارد برای توسعه سوژه های خود از یک شبه نظامیان ragtag به جنگجویان فصلی استفاده کنید.
WHAT'S NEW Miscellaneous bug fixes
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟