استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سیر و سفر
US Truck City Transport Sim 3d

US Truck City Transport Sim 3d

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۱/۰۶
تعداد دانلود۲۶ هزار
امتیاز۳.۴
تعداد نظرات۲۶
حجم۵۰ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده Verx Labs
‏‏راننده کامیون باری سنگین جهانی Sim 2: بازی های رایگان
‏انرژی زاترین بازی رانندگی کامیون را تجربه کنید و دوست داشته باشید و با خیال راحت محموله وسیله نقلیه را به هدف ارسال کنید: تریلر کامیون 2021. مختصرترین و مهمترین را انتخاب کنید راه امن به عنوان یک حمل و نقل وسیله نقلیه دقیق برای انتقال به موقع چیزها. از سیستم هایی برای جلوگیری از ترافیک در بازی های کامیون 3d 2019 راننده جدید استفاده کنید. یک محدودیت زمانی وجود دارد که در آن حمل‌کننده باید کالاهای محموله را به اهداف منتقل کند. ماموریت‌های آزمایشی را کامل کنید و کمک‌های مالی را به‌طور مشابه به دست آوردن سکه‌ها جمع‌آوری کنید و وظیفه حمل و نقل سنگین روسی خود را انجام دهید: رانندگی کامیون واقعی 2021 ارتقا پیدا کنید.
‏حمل و نقل باری، وسایل نقلیه را در بندر دریایی به دست آورده تا آنها را به تریلر منتقل کند. با توجه به اینکه شهر دارای داربست و سازه است، خدمات تحویل محموله خود را در ایالات متحده هدایت کنید: بازی های کامیون جدید 2021. این بستگی به استعدادهای رانندگی شگفت‌انگیز شما برای لیموزین دارد تحویل بار واقعی: پارک کامیون لوکس مدرن دقیقاً در محموله بار ایالات متحده 2021: بازی‌های حمل و نقل کامیون جدید.
‏در این سرویس تحویل بار ایالات متحده: بازی‌های کامیون جدید 2021 یک بازی قطعی است. الزام رانندگی برای حمل بار از طریق کوه ها، مناظر سخت و شیب های بازی های شبیه ساز کامیون های سنگین. در تحویل بزرگ کامیون یورو: سرویس محموله بزرگ 2021، باید تجربه راننده شبیه ساز کامیون سنگین جهانی: بازی های کامیون جدید را داشته باشید. شیرین کاری شبح آور محموله هندی: درایو آفرود 2021 در میان سایر محموله های واقعی، بهترین حالت برجسته است: پارکینگ کامیون لوکس مدرن با کنترل های معقول و تصاویر تعاملی عملی.
‏در صورت نیاز به خدمات تحویل بار در ایالات متحده: بازی های کامیون جدید 2021 و نیاز به رانندگی باری در ایالات متحده 2021: بازی های حمل و نقل کامیون جدید در کوهستان و مسیرهای مخاطره آمیز و پرخطر یا مسیرهای زمین ناهموار کوه های مخرب در آن زمان یکی از بهترین تحویل های بزرگ کامیون یورو ما: خدمات بار بزرگ 2021 با وظیفه باربری بزرگ آمریکایی: تریلر کامیون 2021 یورو تراک. شما حمل و نقل اصلی سوخت را در World Grand Cargo Simulator: US Truck Games 2021 انجام خواهید داد. کامیون و موتور حمل نفت را راه اندازی کنید و به کارخانه فرآوری نفت بروید و حمل کننده بزرگ نفت خود را پر کنید. هدف اصلی شما این است که در بازی‌های کامیونی، بازتولید محموله‌های فوق‌العاده قابل توجه و حمل نفت را در مناطق مختلف، ایستگاه‌های سوخت و پر کردن سوخت پرواز از مسیرهای ناهموار خطرناک حمل کنید.
‏محموله سنگین روسیه: رانندگی کامیون واقعی 2021 داوطلب یک تجربه رانندگی با کامیون معتبر که به شما امکان می دهد خدمات تحویل محموله در ایالات متحده شوید: بازی های کامیون جدید 2021. تعداد سطوح فوق العاده ای در این باربری ایالات متحده 2021 قابل قبول است. : بازی های جدید حمل و نقل کامیون در معابر و علاوه بر کوه در سال 2019. جوایز اضافی، سکه، ستاره و پول نقد برای باز کردن تحویل بزرگ کامیون یورو: سرویس بار بزرگ 2021. شما می توانید در بازی های شبیه ساز کامیون های سنگین با شرایط مختلف مانند بارش برف قدردانی کنید. ، حالت شب، جاده خشن، بین ایالتی و شیب های خطرناک برای همراهی با این وظیفه باربری بزرگ آمریکایی: تریلر کامیون 2021.
‏ویژگی های World Heavy Cargo Truck 2: New Truck Games 2021
‏🚚 مختلف شگفت انگیز کامیون‌ها (کامیون‌های نسل بعدی)
‏🚚 فضای داخلی واقعی بازی کامیون
‏🚚 تجربه رانندگی واقعی با کامیون
‏🚚 بیش از 250 ایستگاه رادیویی ب بازی شبیه‌ساز کامیون
‏🚚 جاده‌های عوارض بزرگراه یورو کامیون
‏🚚 رانندگی در سراسر اروپا
‏🚚 رئالیست سیستم ترافیک ic بازی شبیه ساز کامیون
‏🚚 سفارشی سازی کامیون های تاثیرگذار
‏🚚 آب و هوای واقعی
‏🚚 سطوح مختلف چالش برانگیز (کاوش در سناریوهای شگفت انگیز)
‏🚚 در جاده های کشور، جاده های شهری و بزرگراه ها رانندگی کنید
‏🚚 مختلف زوایای دوربین (بادامک داخلی، دوربین جلو، دوربین خارجی و موارد دیگر)
‏اکنون این World Heavy Cargo Truck 2: New Truck Games 2022 را دانلود کنید
‏‏بازی کاملاً تغییر یافته
‏کنترل بازی بهبود یافته است
‏ما محیط جهان باز را ایجاد کردیم
‏انتخاب کامیون به روز شده و سفارشی شده گنجانده شده است
‏در هر سطح صحنه برش اضافه شده
‏رابط کاربری گرافیکی تغییر یافته
‏ > مجموعه سکه ها در این بازی اضافه شد

نظرات و امتیاز ها

۲۶ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
محمد
٢٥ اسفند ١٤٠١

من که از این بازی خوشم اومد خیلی بازی خوبی بود بچه ها نصبش کنید و لذت ببرید یکم بد بود🤨🤨🤑

۱ ۰
⭐امیرجون⭐
١٦ دی ١٤٠١

‏🚩🎭 عکساش علیکیه بازیش بدرد نمبخوره اشغاله😤😤😤

۲۷ ۲۱
کریم
١٧ دی ١٤٠١

علغغففتغعغفغغغغغغ

۲۴ ۱۷

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده