استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه آموزشی
انتخاب رشته

انتخاب رشته

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۱
آخرین بروزرسانی۱۳۹۲/۰۷/۰۳
تعداد دانلود۲۳ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۷۵
حجم۲ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده tgroup
‏‏این نرم افزار برای معرفی رشته های دانشگاهی در تمام گروه های آزمایشی برای کمک به انتخاب رشته صحیح و آگاهانه طراحی و پیاده سازی شده است .
‏انتخاب رشته دانشگاه یکی از مهم ترین و حساس ترین تصمیم گیری ها در زندگی می باشد زیرا با این انتخاب در واقع فرد مسیر آینده شغلی و اجتماعی خود را تعیین می نماید ، به همین دلیل این انتخاب باید با نهایت دقت انجام شود.ما در این نرم افزار به معرفی تمامی رشته های دانشگاهی پرداخته و شرایط و توانایی های لازم برای ورود به هر رشته را بر اساس نظر کارشناسان در این نرم افزار گنجانده ایم .
‏این نرم افزار با قابلیت جستو جو تغییر فونت و تغییر سایز و همچنین تغییر رنگ متن و با رابط کاربری ساده و زیبا ارائه شده است.
‏منابع : کتاب آشنایی با رشته های دانشگاهی سازمان سنجش آموزش کشورتالیف خانم فیروزه سودایی و وب سایت تبیان.
‏امیدوارم مورد قبول شما عزیزان قرار گیرد.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
‏‏در نسخه جدید مشکلات رابط کاربری صفحات بزرگ حل شده و همچنین بخش مطالب مفید که شامل قوانین آموزشی دانشگاه ها ، نحوه سهمیه بندی رشته ها و دانشگاه ها و همچنین انواع پذیرش در دانشگاه های ایران می باشد افزوده شده است .

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی