استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۱.۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۱۱/۲۹
تعداد دانلود۴ هزار
امتیاز۴.۳
تعداد نظرات۷۶
حجم۱۸ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی عکس و فیلم
سازنده Fun Camera Apps Studio
‏‏ویرایش تصاویر با بال های فرشته از ویرایشگر عکس برچسب برای دختران! برنامه عکس دختر 👼'Wings for Photos'👼 را به صورت رایگان دانلود کنید! «برچسب‌های عکس» شگفت‌انگیز را در ویرایشگر عکس «بال پری» کشف کنید: بال‌های فرشته برای عکس، «بال‌های پروانه»، برچسب‌های عکس دخترانه، قاب عکس اژدها، و برچسب‌های بال فانتزی! اضافه کردن بال به عکس با سازنده مونتاژ عکس با موضوع 'بال فرشته'! از یکی از محبوب ترین برنامه های مونتاژ عکس برای دختران برای ایجاد یک عکس پروانه خیره کننده استفاده کنید. تصاویر خود را با قاب عکس بال فرشته از ویرایشگر عکس فانتزی ترکیب کنید! با استفاده از برچسب های موجود در عکس، یک عکس فانتزی جذاب بسازید! برای سرگرمی، دوربین عکس دختر و برنامه عکس اژدها را امتحان کنید! یک عکس بگیرید و آن را در برنامه ویرایشگر عکس پروانه تغییر دهید. جلوه های عکس بال فرشته را روی سلفی های خود اعمال کنید! این ویرایشگر عکس 'بال شیطان' یک برنامه جدید ویرایشگر عکس اژدها است که هم برای پسران و هم برای دختران طراحی شده است. عکس های خود را با قاب عکس های فانتزی از ویرایشگر عکس برای پسران تزئین کنید!
‏ویژگی های 👼Wings for Photos👼 مونتاژ عکس:
‏🌟 ویرایشگر عکس بال های فرشته
‏🌟 Wings ویرایشگر عکس
‏🌟 ویرایشگر عکس بال شیطان
‏🌟 ویرایشگر عکس Fairy wings!
‏🌟 برنامه های ویرایش عکس فانتزی
‏🌟 مونتاژ عکس دخترانه
‏🌟 جلوه های عکس Wings
‏🌟 قاب عکس پروانه 2017
‏🌟 ویرایشگر عکس اژدها
‏🌟 برنامه های مونتاژ عکس برای دختران
‏به لطف فیلترهای عکس و جلوه های ویرایشگر عکس بال شیطان، هر روز بال بپوشید! مونتاژ عکس 👼Wings for Photos👼 را برای مردان باز کنید و تغییر عکس خود را شروع کنید! با این برچسب های ویرایشگر عکس حداقل برای یک روز به یک فرشته فانتزی تبدیل شوید! مجموعه برنامه های اصلاح عکس خود را با ویرایشگر عکس پروانه ای دیگر غنی کنید. اگر برنامه های بال فرشته را برای تصاویر دوست دارید، این ویرایشگر دختر را دانلود کنید و از قرار دادن بال روی عکس لذت ببرید! این برنامه بال فرشته دارای برچسب عکس شگفت انگیز رایگان است. داشتن برچسب روی عکس هرگز آسان تر نبوده است! تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک عکس از گالری عکس آپلود کنید، افکت بال، قاب عکس و جلوه های فانتزی را اضافه کنید و به یک پروانه فانتزی تبدیل شوید!
‏مجموعه وسیع استیکرهای عکس را رایگان در غرفه عکس بال فرشته کاوش کنید. رایگان! آخرین ویرایشگر عکس فانتزی و جلوه ها را بررسی کنید! ویرایشگر عکس را با برچسب و قاب عکس پروانه امتحان کنید تا یک عکس فانتزی فوق العاده بسازید! این ویرایش عکس بال با گزینه های پیچیده اما ساده مشخص می شود. دانلود عکس دختر سرگرم کننده و آسان برای پیمایش است. بدون هیچ تلاشی مونتاژ عکس را رایگان بسازید. با برنامه عکس دختر پر از استیکرها و تمبرهای عکس جادویی آزمایش کنید! ویرایشگر برچسب عکس 👼Wings for Photos👼 قاب عکس های فانتزی منحصر به فرد و یک قاب عکس لباس پری را به شما ارائه می دهد. از فرصت استفاده کنید و تصاویر خود را با برنامه جدید wings تغییر دهید!
‏برنامه تغییر عکس 👼Wings for Photos👼 را نصب کنید تا تصاویر خود را به طور کامل تغییر دهید! با زیباسازی تصاویر با برچسب های بال، کمی جذابیت به عکس اژدهای جدید خود اضافه کنید! ویرایشگر عکس فانتزی و افکت‌ها را مرور کنید و برچسب‌های عکس دختر بال فرشته باورنکردنی را بیابید! عکس بگیرید، آن را در ویرایشگر عکس لباس آپلود کنید و بال های فرشته را به عکس اضافه کنید! ویرایشگر بال های پری را دانلود کنید و بال های سفید یا سیاهی را که دوست دارید انتخاب کنید! اگر می خواهید یک مونتاژ دخترانه فوق العاده داشته باشید، این بال های فرشته را برای ویرایش تصویر دانلود کنید تا فورا آن را ایجاد کنید! با کمک ویرایشگر عکس بال شیطان، خود را به یک اژدهای فانتزی تبدیل کنید. این ویرایشگر عکس با بال به تصاویر شما ظاهری کاملاً جدید می بخشد. با این ویرایشگر عکس با بال های فرشته یک مونتاژ عکس عالی بسازید! در تمام طول روز با قاب عکس پروانه ها و کلاژها و برچسب های بال فرشته بازی کنید! ویرایشگر عکس دختر و پسر شما را قادر می سازد تنها با یک لمس یک پری فانتزی زیبا باشید! برنامه ویرایشگر دختر را دریافت کنید و اجازه دهید سرگرمی شروع شود!

نظرات و امتیاز ها

۷۶ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر طوطی ناناز من
٢١ دی ١٤٠٠

خوبه ولی بخاتره ایکه بال ها میان پوشته بدنم یک ستاره کم کردم

میپسندم۱ نمیپسندم۰
عکس کاربر HamidRezaghiasvand
٩ شهریور ١٤٠٠

عالیه👌

میپسندم۱ نمیپسندم۰
عکس کاربر Nahal..
١٧ بهمن ١٣٩٩

واس چی یه بال داره😑🥀

میپسندم۱ نمیپسندم۰

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده