خانه برنامه سرگرمی
فال حافظ و استخاره با غزل و تفسیر

فال حافظ و استخاره با غزل و تفسیر

تعداد دانلود۲ هزار
امتیاز۴.۳
تعداد نظرات۴۲
حجم۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده عباسیون
‏‏توضیح
‏ شامل اشعار و غزلیات شاعر ایرانی حافظ شیرازی بهمراه فال حافظ و تعبیر و تفسیر
‏ دارای 400 غزل بهمراه تفسیر
‏ دارای قابلیت اشتراک گذاری و کپی کردن متن
‏ خواجه شمس‌الدین محمد بن بهاءالدّین حافظ شیرازی (حدود ۷۲۷ – ۷۹۲ هجری قمری برابر با ۷۰۶ - ۷۶۹ هجری شمسی )، معروف به لسان الغیب و ترجمان الاسرار ، شاعربزرگ سدهٔ هشتم ایران )برابر قرن چهاردهم میلادی( و یکی از سخنوران نامی جهان است. بیش‌تر شعرهای او غزل هستند که به‌ غزلیات حافظ شهرت دارند. گرایش حافظ به شیوهٔ سخن‌پردازیخواجوی کرمانی و شباهت شیوهٔ سخنش با او مشهور است. او از مهم‌ترین تأثیرگذاران بر شاعران پس از خود شناخته می‌شود. در قرون هجدهم و نوزدهم اشعار او به زبان‌های اروپایی ترجمه شد و نام او به گونه‌ای به‌ محافل ادبی جهان غرب نیز راه یافت. هرساله در تاریخ ۲۰ مهرماه مراسم بزرگ‌داشت حافظ در محل آرامگاه او در شیراز با حضور پژوهشگران ایرانی و خارجی برگزار می‌شود. مطابق تقویم رسمی ایران این روز روز بزرگ‌داشت حافظ نامیده‌ شده است.
‏امکانات و قابلیت های برنامه :
‏# قابلیت گرفتن فال و ارائه تفسیر فال
‏# ظاهر کاربری زیبا و شکیل
‏# شامل مجموعه اشعار غزل مجموعه ی 400 تایی
‏# امکان کپی و اشتراک متن فال و غزل
‏کلمات کلیدی : فال حافظ واقعی , فال حافظ , فال حافظ و استخاره , فال حافظ با تفسیر , حافظ نامه صوتی (دیوان و فال حافظ) , فال حافظ و استخاره
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟