استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه آموزشی
آموزش نقاشی همه چیز!

آموزش نقاشی همه چیز!

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۵
آخرین بروزرسانی۱۳۹۶/۰۸/۲۹
تعداد دانلود۵۰ هزار
امتیاز۴.۳
تعداد نظرات۹۹۲
حجم۸ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده کاشانه
‏‏در این برنامه رایگان شما روش نقاشی 65 طرح مختلف را به صورت قدم به قدم آموزش می بینید. طرح های متنوعی از سری کتاب های مختلف 50 نقاشی انتخاب شده اند. میمون، گاو، گوریل، قورباغه، خوک، پاندا، اسب، گربه، دایناسور و ... حشراتی مثل عنکبوت، پروانه، موجودات تخیلی مثل دراکولا، چند شخصیت کارتونی جالب، گیاهانی مثل گل رز، سوسن،آفتاب گردان، قارچ، چهره های مشهور سیاسی، پرندگانی مثل عقاب و سینه سرخ،طوطی،گنجشک، قو، حیوانات دریایی مختلف، بناهایی مثل فانوس دریایی یا برج ایفل، وسایل نقلیه متنوع از جمله هلی کوپتر، هواپیما، ماشین آتش نشانی، قطار و دوچرخه تنها بخشی از نقاشی های این برنامه هستند.
‏نحوه استفاده:
‏شما مجبور نیستید با اولین نقاشی شروع کنید. هر کدام را که می خواهید انتخاب کنید. موقعی که تصمیمتان را گرفتید مراحل را گام به گام دنبال کنید. هر مرحله را با دقت و کمرنگ رسم کنید. اگرچه مراحل خیلی راحت است اما باید با نهایت دقت انجام شوند. مرحله دوم به مرحله اول اعمال می شود. مرحله سوم به مرحله اول و دوم و به این ترتیب مراحل را تا انتها باید دنبال کنید. تنها چیزی که نیاز دارید یک مداد نرم، کاغذ و پاک کن خواهد بود. یادتان باشد اولین گام های درس ها تیره تر از آنچه مورد نیاز است نشان داده شده اند و می توانید آنها را کمرنگ تر رسم کنید.
‏منبع:
‏این برنامه پیاده سازی یکی دیگر از سری کتاب های معروف '50 نقاشی' می باشد که به تمام علاقمندان دنیای نقاشی داشتنش را توصیه می کنم.
‏کتاب: نقاشی اشیاء و حیوانات نوشته لی جی آمس
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
‏‏نسخه 1.5 - مورخ 1396/08/29
‏اضافه شدن آموزش نقاشی ببر، سگ های نژاد هاسکی و ستر و پاگ و همچنین گربه نژاد ایرانی از مجموعه نقاشی های برنامه 'آموزش نقاشی 50 سگ' و 'آموزش نقاشی 50 گربه'
‏نسخه 1.2 - مورخ 1395/10/20
‏اضافه شدن آموزش نقاشی قوی سفید، گنجشک روی شاخه، طوطی کاکلی از مجموعه نقاشی های برنامه 'آموزش نقاشی 50 پرنده'
‏اضافه شدن آموزش نقاشی گل سوسن چشم سیاه و گل رز از مجموعه نقاشی های برنامه 'آموزش نقاشی 50 گل'
‏نسخه 1.1 - مورخ 1395/06/25
‏رفع مشکل مراحل اسب نژاد پینت آمریکا
‏نسخه 1 - مورخ 1395/04/19
‏نسخه اولیه برنامه تقدیم به همه علاقه مندان دنیای نقاشی

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده