استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
موفقیت در زندگی شخصی و حرفه ای

موفقیت در زندگی شخصی و حرفه ای

نسخه۲.۳
آخرین بروزرسانی۱۳۹۵/۰۳/۲۰
تعداد دانلود۳ هزار
امتیاز۴.۷
تعداد نظرات۳۱
حجم۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سبک زندگی
سازنده کاشانه
‏‏فکر می کنید ممکنه روزی به همان شکلی که آرزو دارید زندگی کنید؟ می تونید اهداف خود را در زمینه های مختلف زندگی به واقعیت تبدیل کنید؟
‏آنهایی که درباره اهداف خود فکر کرده اند احتمالاً می خواهند یک اتومبیل لوکس، یک ویلای زیبا داشته باشند، صاحب کسب و کاری موفق و پر در آمد باشند، می خواهند به کشور های مختلف سفر کنند و از این قبیل. اما مهمترین چیز این است که بتوانید هدف خود را به واقعیت تبدیل کنید، تا بتونید آنگونه که آرزو دارید زندگی کنید.
‏فرض می کنیم شما می دونید از زندگی خود چه می خواهید، و تا آنجا پیش رفته اید که اهداف خود را روی کاغذ نوشته اید. این عالیه ولی کافی نیست. خیلی مهمه که ایمان داشته باشید که دست نیافتن به هدف برای شما تقریباً غیر ممکن است.
‏باور کنید می‌توانید موفق شوید. هر چقدر بیشتر موفقیت و ثروت را در ذهن خود تجسم کنید، به اهدافتان نزدیک تر خواهید شد. مطمئناً، فقط با رؤیاپردازی و خیال‌بافی نمی‌توانید ثروتمند شوید اما همین تجسم‌ها و خیال‌بافی‌ها اولین قدم است.
‏این برنامه خلاصه ای است از کتاب 'می توانید اگر باور کنید می توانید' اثر نورمن وینست پیل خالق تئوری انقلابی قدرت افکار مثبت. این کتاب اگر چه بیش از 25 سال پیش نوشته شده ولی برای اینکه از تاثیرگذاریش مطلع بشین کافیه سری به سایت آمازون و بخش نظرات کتاب بزنید تا با انبوهی از پیام هایی مواجه بشین از افرادی که سالها قبل این کتاب رو خوندن و تحول و پیشرفت زندگی شون رو مدیون خوندن این کتاب می دونند.
‏هیچ رازی وجود نداره
‏شما هم می توانید
‏اگه باور کنید می توانید
‏‏اضافه شدن بخش برنامه ریزی ماهیانه یا بلند مدت
‏اضافه شدن امکان به اشتراک گذاری نکات
‏کاهش مدت نمایش صفحه شروع

نظرات و امتیاز ها

۳۱ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر نتزغر
٢١ مهر ١٤٠٢

چرت بیخود

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر Eror 404
١١ اسفند ١٤٠١

خیخی

میپسندم۱ نمیپسندم۰
عکس کاربر ahmad
١ بهمن ١٤٠١

بهروز

میپسندم۱ نمیپسندم۰

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده