استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها ابزارهای کاربردی
Call of Duty Companion App

Call of Duty Companion App

اپلیکیشن همراه کالاف دیوتی

نصب در حال دریافت
نسخه۳.۰.۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۳/۱۹
تعداد دانلود۲۰۰ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۱,۰۰۲
حجم۴۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده Activision Publishing, Inc.
‏‏بازی ندای وظیفه : اتصال 24 ساعته شما به همه چیز در Call of Duty. عملکرد خود را بعد از هر نبرد تجزیه و تحلیل کنید ، با دوستان خود در سراسر سیستم عامل ارتباط برقرار کنید و ببینید چه زمانی آنها بازی می کنند. عملکرد دوستان خود را پیگیری کنید و آمار و دستاوردها را با یکدیگر مقایسه کنید ، سپس با تیم خود در رقابت هفتگی برای جوایز بازی تیم تشکیل بدید. بعلاوه ، از تیم Call of Duty ، نقشه های گرمایی ، آمار و به روزرسانی های اطلاعاتی را دریافت کنید تا مهارت های خود را افزایش داده و از این امر جلوتر بروید .

ویدئو معرفی برنامه

‏ با پشتیبانی از Call of Duty®: Modern Warfare® ، Call of Duty: Black Ops 4 و Call of Duty: WWII ، با ویژگی ها و ابزارهای اختصاصی برنامه رسمی، از رقابت ها استفاده بیشتر می کنید. هوشمندانه بازی کنید ، بیشتر برنده شوید و هر کجا که بروید با دنیای Call of Duty در ارتباط باشید. برای دریافت پاداش وارد اکانت خود شوید یا ثبت نام کنید و جوایز ویژه ای دریافت کنید ، این فرصت را دارید که فقط با ورود به برنامه در هر هفته جوایز اضافی کسب کنید.
‏ آمارها را ردیابی و مقایسه کنید . آمار خود را در بازیهای Call of Duty با یک رکورد رتبه ای در برنامه ، مشاهده کنید. به علاوه ، آمار را با دوستان خود مقایسه کنید. با دوستانتان ارتباط برقرار کنید وقتی دوستانتان آنلاین هستند ، آنچه را که بازی می کنند و فعالیت فعلی آنها را ببینید. به دستاوردهای آنها واکنش نشان دهید و در حین حرکت با هم در ارتباط باشید.
‏ با تیم خود رقابت کنید ، به یک تیم بپیوندید یا تیم خود را ایجاد کنید و برای کسب مقام برتر در مسابقات هفتگی در مقابل سایر تیم ها شرکت کنید. برای کسب جوایز انحصاری در بازی باید در 3 تیم برتر قرار بگیرید. دانلود های خود را مدیریت کنید Call of Duty: Black Ops 4 دانلود های خود را به سرعت انجام دهید ، به زودی برای Modern Warfare® فایل های دانلود ادغام اسلحه و اسکین قرار می دهیم.
‏‏‏موارد جدید
‏‏ - پشتیبانی از Call of Duty: Vanguard
‏‏ - بهبودهای عمده و رفع اشکال

نظرات و امتیاز ها

۱,۰۰۲ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
yasin
٣ روز پیش

چگونه اکانت بسازم نمیاد

۲ ۰
گوران
٢١ آبان ١٤٠١

یکی به من بگه این چطوری کار می کنه

۳۷ ۳۷
سید رادوین شوجایی
١٧ شهریور ١٤٠١

وا نمی کنه اگه میشه بگین چیکار کنم

۱۷۴ ۷۳

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده