استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۱.۲۷۹
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۱/۲۸
تعداد دانلود۵ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۳۷
حجم۵۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی کودک
سازنده Alima Studios
‏‏آیا آرزوی مادر شدن را دارید یا پدر؟ اکنون می توانید از این تجربه در رایانه خود در خانه لذت ببرید. مهد کودک Alima به شما امکان نگهداری از 10 نوزاد مختلف را می دهد. آنها با حساسیت به بدن و حرکات شما پاسخ می دهند، در حالی که محیط آنها کاملاً تعاملی با اسباب بازی های متحرک است. به نوزاد غذا بدهید، با او بازی کنید، از خواب و همچنین گرسنگی نوزاد مراقبت کنید. با هر سطحی که پیشرفت می کنید، در هر سطح مجاز خواهید بود یک 'کودک' دیگر را قبول کنید تا اینکه بالاخره یک خانواده واقعی داشته باشید!

ویدئو معرفی بازی

‏مهد کودک Alima's Baby Nursery یک برداشت مدرن از بازی سنتی مراقبت از نوزاد است. محیط و اسباب‌بازی‌ها به نیازها و فعالیت‌های کودک شما پاسخ می‌دهند، در حالی که تصاویر سه بعدی و انیمیشن‌های روان، پس‌زمینه‌ای عالی برای ایجاد یک محیط آرام برای نوزاد مجازی شما فراهم می‌کنند.
‏شما در هر سطح یک نوزاد دیگر را به فرزندی قبول خواهید کرد. شما پیشرفت می کنید مراقب هر کودک باشید تا بچه های کوچک قوی و سالم رشد کنند.
‏مطمئن شوید که وقتی وقتش است یک بطری شیر یا مقداری غذا می‌خورند. بسته به اینکه چقدر به آنها غذا می دهید می توانند لاغر یا چاق شوند. اگر گریه می‌کنند یا سرفه می‌کنند ممکن است بیمار باشند و به دارو نیاز داشته باشند، اما نگران نباشید، یک دستگاه بیمارستان نیز برای آن وجود دارد!'
‏اگر از نوزادان خود به خوبی مراقبت کنید، با ستاره‌های طلایی پاداش خواهید گرفت. آنها را ذخیره کنید و می توانید لباس، اسباب بازی، غذا بخرید... شادترین مهد کودک دنیا را خواهید داشت! بازی کنید و رشد نوزادان خود را تماشا کنید
‏همچنین می توانید چند پازل منطقی برای به دست آوردن جواهرات بازی کنید. مکعب های فشاری به مکان مناسب خود در زمین بازی فرش. تاکتیک ها مهم هستند، بنابراین اگر خیلی سریع حرکت کنید می توانید مسدود شوید. در برخی از مراحل، به کمک چند جعبه چوبی نیاز دارید تا همه مکعب ها را در جای خود قرار دهید. این چالش جدید؟
‏‏بهبود عملکرد

نظرات و امتیاز ها

۳۷ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر 𝕻𝖎𝖓𝖆𝖗㋡
٢٣ فروردین ١٤٠٢

خیلی کیوتنننن ولی خوب آدم وقتی بچه هارو میبینه کرمش میگره اسباب بازی هاشو میندازه رو کلش گریع میکنه😂🤌🙄🗿

میپسندم۱۳ نمیپسندم۴
عکس کاربر /:باشه تو خوب:/
١٢ فروردین ١٤٠٢

وایی خودتا عالیه حتی خودت میتونی بچه رو انتخاب کنیم عالیی

میپسندم۶ نمیپسندم۲
عکس کاربر ‌‌‌‌‌
٢٣ اسفند ١٤٠١

این بازی عالیه من ۷تابچه گرفتم ولی اگه به بچه ها غذاندی بعدازیک مدت اثلا بچه ها یک شکل دیگه میشن

میپسندم۱۱ نمیپسندم۳

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده