استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Always On Display Super Amoled

Always On Display Super Amoled

نسخه۱.۲۹
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۴/۰۱
تعداد دانلود۴ هزار
امتیاز۴.۳
تعداد نظرات۵۱
حجم۱۸ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده UHapps Tech
‏‏با استفاده از ساعت دیجیتال، ساعت آنالوگ، ساعت تقویم، ساعت ایموجی، ساعت تصویری همراه با اعلان، تاریخ، زمان و موارد دیگر و همه این موارد بدون نیاز به لمس تلفن، صفحه نمایش تلفن همراه خود را همیشه روشن نگه دارید. به صورت رایگان
‏Always on Display یک برنامه فوق العاده Amoled است که اطلاعات اولیه مانند زمان موبایل، تاریخ، اعلان، کنترل موسیقی و موارد دیگر را در صفحه سیاه هنگامی که صفحه نمایش تلفن همراه شما خاموش است، نمایش می دهد.
‏اگر می خواهید بررسی کنید زمانی که نیازی به روشن کردن صفحه نمایش دستگاه خود ندارید، اگر صفحه نمایش عکس همیشه روشن را دارید: Super-amoled در دستگاه شما نصب شده است. شما فقط باید به صفحه نمایش تلفن همراه خود نگاه کنید که همیشه روی ساعت نمایشگر زمان را به شما نشان می دهد.
‏نمایش ساعت همیشه روشن خوشبختانه توسط amoled امکان پذیر است. برای صرفه جویی در مصرف باتری، کاغذ دیواری ساعت به جز چند پیکسل برای نمایش ساعت دیجیتال روی صفحه، صفحه گوشی شما سیاه می ماند.
‏همیشه روشن نمایش ساعت عکس: Super-amoled صفحه نمایش تلفن همراه شما را همیشه روشن نگه می دارد تا بتواند ساعت دیجیتال، ساعت آنالوگ، ساعت تصویری، اعلان ساعت ایموجی، تاریخ و موارد دیگر را بدون لمس صفحه گوشی نمایش دهد.
‏با استفاده از ساعت دیجیتال، ساعت آنالوگ، ساعت تقویم، ساعت ایموجی، ساعت تصویری با اعلان، تاریخ، زمان و موارد دیگر و همه بدون نیاز به لمس تلفن، صفحه موبایل خود را همیشه روشن نگه دارید.
‏این برنامه (نمایشگر همیشه روشن) برای این طراحی شده است که هر زمان که بخواهید برخی از اطلاعات اولیه را در صفحه سیاه نشان می دهد. همه این اطلاعات برای همیشه بر روی صفحه نمایش شما نمایش داده می شود.
‏همیشه در صفحه نمایش را نصب کنید: صفحه نمایش SUPER AMOLED و نیازی به ساعت هوشمند نخواهید داشت. ایده این است که بدون نیاز به لمس تلفن، اطلاعات، زمان، تاریخ، اعلان و همه موارد را در اختیار کاربران قرار دهیم. فقط با نگاه کردن به آن Always on AMOLED.
‏این برنامه amoled ساعت دیجیتال، ساعت آنالوگ، ساعت تقویم، ساعت لبه، ساعت شب زنده، تاریخ باتری و اطلاعات اعلان را با تصویر، برچسب و شکلک های خود نمایش می دهد. در صفحه قفل شما.
‏نحوه استفاده از این برنامه (نمایش همیشه روشن):
‏1. Always on Display-AMOLED را باز کنید، سرویس را شروع کنید
‏3. برای ضعیف کردن تلفن خود، روی صفحه دو ضربه سریع بزنید
‏4. برای خاموش کردن صفحه، فقط دکمه روشن/خاموش را فشار دهید
‏5. کاربر می‌تواند سرویس را روشن یا خاموش کند.
‏ویژگی‌های اصلی:
‏همیشه روی صفحه
‏• اعلان‌ها - اعلان‌ها را بدون لمس دستگاه خود مشاهده کنید
‏• جدید: اکنون دارای افزایش ارتفاع تا بیدار شدن است!
‏• جدید: پس زمینه و تصاویر پس زمینه!
‏• جدید: درخشش لبه برای اعلان های جدید!
‏* مصرف باتری کمتر
‏* چندین ساعت دیجیتال و آنالوگ
‏* نمایش سطوح باتری
‏* عالی ساعت‌های دیجیتال AMOLED
‏این ساعت تمام ویژگی‌های مورد نیاز شما را دارد، از ساعت‌های AMOLED و تصاویر پس‌زمینه زنده چندگانه بر روی صفحه‌نمایش خود لذت ببرید. برنامه AMOLED Always On Display Clock Amoled - Edge Light را با دوستان و اعضای خانواده خود به اشتراک بگذارید.

نظرات و امتیاز ها

۵۱ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر حسن
٧ اسفند ١٤٠١

خا ب بفلرددطیدو در زبلوو

میپسندم۳ نمیپسندم۰
عکس کاربر توفیق
٢٧ بهمن ١٤٠١

برنامه‌خوبیه

میپسندم۱ نمیپسندم۱
عکس کاربر ۰۹۱۳۶۰۷۸۷۰۰
٢٥ آذر ١٤٠١

‏✓ قلقلکم ‏✓ علی فقط

میپسندم۰ نمیپسندم۱

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده