خانه برنامه تندرستی و تناسب اندام

تناسب اندام در 6 هفته

نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی تندرستی و تناسب اندام
تعداد دانلود۱۰۰
سازنده برنامه سازان
نسخه۱
حجم۷ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۹/۰۴/۲۹
‏‏داشتن یک بدن کشیده، زیبا، متناسب و انعطاف پذیر هدفی است که بسیاری از زنان تنها خواب رسیدن به آن را میبینند. حقیقت این است که صرف نظر از اینکه شما در چه مرحله ای از تناسب اندام باشید و یا چه نوع بدنی داشته باشید، شما میتوانید آمادگی جسمانی و تناسب اندام خود را با این برنامه بهبود بخشید. برای خودتان هدفی زیبا تعیین کنید و مطابق 6 هفته ای که ما برایتان در نظر گرفته ایم عمل کنید آن هم با علاقه و انرژی!

‏ ::این روزها خیلی‌ها به دنبال رژیم غذایی جادویی یا آمپولی برای تناسب اندام و فیتنس هستند ولی البته افرادی هم هستند که به اهمیت بی نظیر ورزش در تناسب اندام  پی برده‌اند. پس با این برنامه به رویاهایتان جامه عمل بپوشانید آن هم در کمترین زمان و با استفاده از مطمئن ترین روش.

‏دوست داری برای تابستون چربی‌های اضافه رو آب کنی و شکمی شش تکه داشته باشی؟ این برنامه کمک می‌کنه با انجام ورزش‌های شکمی به این هدف برسی. تمرین‌ها برای هر سطحی از آمادگی بدنی مناسبند و می‌شه اونها رو به راحتی تو خونه یا هر جای دیگری و در زمان دلخواه انجام داد.

تغییرات در نسخه جدید

‏‏تناسب اندام در 6 هفته

نصب اتوماتیک فایل‌های دیتای برنامه

بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟