استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
سین جیم: اسم فامیل آنلاین

سین جیم: اسم فامیل آنلاین

هم بازی، هم چَت

نسخه۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۱/۰۹
تعداد دانلود۳۰۰ هزار
امتیاز۳.۴
تعداد نظرات۹۴۶
حجم۴۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی کلمات و دانستنی‌ها
سازنده استودیو آنا

سین جیم یک بازی اسم و فامیل چند نفره آنلاین است که در آن چندین بازیکن در حالت‌های مختلفی نظیر سرعتی و نوستالژی با یکدیگر رقابت کرده و تلاش می‌کنند که بالاترین امتیاز را کسب نمایند. 

ویدئو معرفی بازی

روایت بازی

سین جیم یک بازی اسم فامیل چند نفره با ترکیب ویژگی‌های مدرن و نوستالژی است که توسط استودیو آنا طراحی شده و در بستر آنلاین قابل اجرا می باشد. بازی دارای مراحل آموزشی بوده و رابط کاربری آن ساده و کارآمد است و امکاناتی نظیر چت کردن، شخصی سازی نام کاربری، آواتار و کیبورد دارد که به بازیکن این امکان را می دهد که پروفایل خود را حرفه‌ای‌تر نماید. بازی دارای حالت های مختلفی نظیر سرعتی، نوستالژی است که در حالت سرعتی آن بازیکن تنها با یک بازیکن دیگر وارد رقابت می شود و قوانین بازی به نسبت اسم و فامیلی که همه ما می شناسیم قدری متفاوت تر است. حالت نوستالژی در واقع همان اسم و فامیل خودمان است که در آن چهار بازیکن با یکدیگر رقابت می‌کنند و در بخش دیگر، بازیکن باید به انتخاب معادل فارسی کلمات اصفهانی بپردازد. امتیازات بازی به دو شکل سکه و " آفرین" طراحی شده است که بازیکن می تواند از "آفرین" برای افزایش سطح و از سکه برای تهیه مداد، آواتار و ... استفاده کند همچنین بازیکن از طریق پرداخت پول واقعی می‌تواند از فروشگاه بازی سکه تهیه نموده و با آن‌ها مداد، آواتار و تم کیبورد تهیه نماید. 

آن چه والدین باید بدانند

سین جیم یک بازی آنلاین است که سعی دارد تجربه نوستالژی اسم فامیل را در قالبی مدرن ارایه دهد  با توجه به محدودیت تعداد راهنمایی و حروفی که برای ساخت کلمه می توان از آنها استفاده کرد شناخت کلمات و اسامی مختلف اهمیت ویژه‌ای پیدا می کند از این رو بهتر است فرزندتان آشنایی کامل با حروف الفبا و ساخت کلمات داشته باشد. اگر سن فرزندتان پایین است پیشنهاد می شود در حین بازی با فرزندتان همراه باشید و به صورت غیر مستقیم او را راهنمایی کنید. بازی دارای قابلیت گفتگوی متنی است و امکان مشاهده مکالمات نامناسب در اتاق گفتگو دور از ذهن نیست.

‏‏• بهبود عمومی بازی
‏• بروزرسانی نوستالژی

نظرات و امتیاز ها

۹۴۶ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر ...
٦ روز پیش

‏✓ هیچی ‏✗ هنگی سکه زیاد میخواد برای تعویض اسم پروف چرت اصلا دانلود نکنید خیلی چرته یه ستاره هم از سرش زیاده

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر 💙خدیج
٢٦ فروردین ١٤٠٣

گوشی داغ میکنه 😓 اسم و پروفایل عوض کردنشم سکه اییه !! سکه ی زیادم میخواد !!

میپسندم۲ نمیپسندم۶
عکس کاربر jm1914صدر
٢٤ فروردین ١٤٠٣

مزخرف چرا بالا نمیاد الکی اینترنتم رفت

میپسندم۱ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

دورهمی به‌صرف بازی

رقابت اطلاعات

به یاد قدیما