خانه بازی کلمات و دانستنی‌ها
سین جیم: اسفاهان

سین جیم: اسفاهان

تجربه تازه اسم و فامیل

تعداد دانلود۳ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۳۲
حجم۵۰ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی کلمات و دانستنی‌ها
سازنده استودیو آنا
‏‏نوروز امسال سینِ هشتمت میتونه سین جیم باشه، اسم فامیل صد میلیونی!
‏تا حالا شده اسم فامیل بازی کنی و تازه جایزه هم ببری؟ سین جیم هم سرگرمیه که توش چندتا اسم فامیل داره و برای کسایی که اصفهانی بلدن یک مسابقه ویژه در نظر گرفته، هم رقابته که توش باید توانایی‌هات رو به چالش بکشی و هم پر از جایزه برای کسایی که فکر می‌کنن بازیشون خوبه.
‏سین جیم بزن، تلویزیون ببر
‏لیگ سین جیم تا 15 فروردین ادامه داره و در هر پنج روز برترین‌های بخش اصفهانی تلویزیون خواهند برد! در روز پانزدهم فروردین هم برترین‌های هر دو بخش اسم فامیل و قسمت اصفهان مجموعا بیش از 20 میلیون تومان جایزه خواهند گرفت. پس مهم نیست اصفهانیت خوبه یا اسم فامیلت، در هر صورت شانس اینکه برنده بشی رو داری!
‏سین جیم چیه؟ ترکیب سنت و مدرنیته!
‏سین جیم، نسخه مدرن شده و همچنان نوستالژی اسم فامیله. هم پر از نوستالژیه و هم با ویژگی‌های امروزیش سعی کرده مفرح‌تر از همیشه بازی اسم فامیل رو به گوشی بیاره.
‏چهار در یک: دو تا اسم فامیل و دو تا بخش اصفهانی
‏سین جیم از دو بخش تشکیل شده: بازی اسم فامیل و قسمت اسفاهان. تو قسمت اسم فامیلش هم اون اسم فامیل نوستالژی هست و هم یک حالت جدید که توش میتونید اسم فامیل رو متفاوت‌تر از همیشه تجربه کنید! اما بخش اسفاهان، تو این یکی باید معادل کلمات اصفهانی رو پیدا کنی.
‏ظاهر بازیت رو خودت عوض کن!
‏تعجب کردی؟ تو سین جیم نه تنها میتونی آواتارهایی که دوست داری رو بخری، حتی میتونی کیبوردتم عوض کنی و با اون کیبوردی که دوست داری بازی کنی.
‏‏رفع خطای عضویت در بازی
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟