استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
تعبیر خواب واقعی یوسف پیامبر

تعبیر خواب واقعی یوسف پیامبر

نسخه۱۵
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۷/۱۹
تعداد دانلود۶ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۲۱
حجم۱۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده Maryam Hp
‏‏تعبیر خواب جامع و کامل قرآنی مجموعه ای بی نظیر از تعبیر خواب دانشمندان بزرگ و تعبیر خواب پیامبران بدون اینترنت.
‏خواب دنیاییست دیگر. دریچه ای دنیایی رو به آینده. تعبیر خواب یوسف نبی
‏ خواب و رویا دنیایی است که نیمی از زندگی ما در آن سپری میشود، دنیایی پر رمز و راز که هنوز هم بر درهای آن قفل هایی باز نشده است. همه ما تجربه دیدن رویا هایی را داریم که بعد از بیدار شدن از خواب ذهنمان را دگیر کرده باشد.تعبیر خواب میتواند تا حدودی این قفل ها را برای ما باز کند. میتوانیم با تعبیر خواب واقعی با اتفاقاتی که در آینده برای ما رخ خواهد داد آشنا شویم.
‏این نوع خواب ها در اصطلاح رویا صادقه نامیده میشوند. رویای صادقه، یا به تعابیر مختلف، «رریای حَسَنه» و «رویای صالحه» همان کشف و شهودی است که در عالم خواب رخ می دهد. بسیاری از خواب های صادقانه موجب کشف معارف شده اند. همانطور که پیامبر اکرم (ص) فرمودند: خیلی از معارف است که در عالم رویا برای انسان های صالح کشف می شود. بسیار بر این باورند که تعبیر خواب جهان برای این نوع رویا ها مصداق دارند. اما بسیاری نیز به رویای صادقه بسنده نکرده اند و تعبیر خواب را برای همه رویا ها استفاده میکنند.
‏در همین راستا ما برای شما برنامه تعبیر خواب یوسف پیامبر را تهیه کرده ایم که از طریق آن بتوانید به تعبیر خواب و رویاهای خود دست پیدا کنید. پس برنامه رایگان تعبیر خواب جامع و کامل قرآنی را از دست ندهید. این برنامه با طراحی دقیق و استفاده از کلام برترین معبران معروف خواب تاریخ تلاش کرده تا شما کاربر گرامی به راحتی و در سریعترین زمان ممکن تعبیر خواب حضرت یوسف خود را دریافت کنید.
‏ویژگی های برنامه تعبیر خواب بدون اینترنت - مرجع کامل و حرفه ای تعبیر خواب و رویا
‏• استفاده از فونت های خوانا در متن تعبیر خواب واقعی
‏• گرافیک زیبا و واسط کاربری آسان و کاربر پسند
‏• قابلیت جستجوی رویا ها و دسته بندی تعبیر خواب بر اساس حروف الفبا
‏• امکان اشتراک‌گذاری تعبیر خواب در شبکه‌های اجتماعی و ارسال به دوستان
‏تعبیر خواب جامع و کامل از زبان پیامبران و دانشمندان بزرگ علم تعبیر خواب واقعی
‏در این برنامه همه تعبیر خواب ها از بزرگان این علم جمع آوری شده اند. تعبیر خواب یوسف نبی و استفاده از علم تعبیر خواب ابن ‌سیرین در این برنامه گنجانده شده است. مرجع کامل تعبیر خواب دانیال‌ نبی و روایت های جمع آوری شده از تعبیر خواب امام‌صادق نیز در این برنامه قرار گرفته شده است. تعبیر خواب علامه ‌مجلسی و ابراهیم‌کرمانی و جمع آوری و دسته بندی تعبیر خواب منوچهر‌تهرانی نیز از این دسته هستند. همچنین با جمع آوری تعبیر خواب دیگر عالمان از جمله اسماعیل ‌بن ‌اشعث و تعبیر خواب جابرمغربی و استفاده از عالمان غربی همچون تعبیر خواب آنلی ‌بیتون کتاب کامل تعبیر خواب لوک ‌اویتنها تمام تلاش خود را کرده ایم تا کامل ترین مرجع تعبیر خواب و رویا را برای شما کاربر عزیز محیا کنیم.
‏روش کار با برنامه تعبیر خواب - مرجع کامل و حرفه ای تعبیر خواب و رویا
‏شما میتوانید به صورت موضوعی از فهرست بر اساس حروف الفبا، عنوان خواب و رویا خود را انتخاب نموده و تعبیر خواب خود را در نظر همه دانشمندان علم تعبیر خواب ملاحظه بفرمایید.
‏برنامه تعبیر خواب جامع و کامل به صورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار دارد و بیش از هزاران موضوع در باب تعبیر خواب را پوشش میدهد.
‏‏بهبود عملکرد برنامه

نظرات و امتیاز ها

۲۱ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر زهرا جعفری
٨ تیر ١٤٠٢

قم یا حرم حضرت معصومه نمیاره آخه چرا برا همین یک ستاره دادم

میپسندم۱ نمیپسندم۰
عکس کاربر eblisjadogar@gmail.com
٢٣ دی ١٤٠١

تعبیر ها درست است اما بعضی از خواب ها نیست البته مشکل از برنامه نیست خواب ها بی نهایت هستند،اما خب خواب من نبود.

میپسندم۴ نمیپسندم۱
عکس کاربر تعبر
١٠ خرداد ١٤٠٢

عالی عالی است

میپسندم۱ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده