خانه برنامه شبکه‌های اجتماعی
آنی پال | AnyPal

آنی پال | AnyPal

شبکه اجتماعی کسب و کار

تعداد دانلود۶۰۰
امتیاز۲.۸
تعداد نظرات۵
حجم۱۷ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی شبکه‌های اجتماعی
سازنده آنی پال
‏‏استارتاپ آنی پال یک شبکه اجتماعی تجاری است که هر کسب و کار، از کوچک به بزرگ ؛ یا هر فرد دارای مهارت و تخصص یک فضای اختصاصی با قابلیت های متنوع برای معرفی و ارائه خدمات و محصولاتش را دراست پس می تواند تولید محتوا نموده و آن را به اشتراک بگذارد و همچنین می تواند به طیف وسعی از مشتریان و مخاطبان جدید دسترسی داشته باشد و با ترغیب آنها به عضویت در باشگاه مشتریان خود، آنها را برای پیگیری صفحه کسب و کار ترغیب نماید. در شبکه اجتماعی آنی پال، هر کسب و کار در رده صنفی مناسب طبقه بندی می شود، بنابراین شما می توانید هر نوع کسب و کار را بر اساس رده شغلی ، در پیرامون خود ، جستجو کنید. همچنین می توانید کسب و کار ، حرفه ، مهارت یا تخصص خود را در رده مناسب در شهر و محله خود به ثبت برسانید.
‏‏- بهبود عملکرد 
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟