خانه برنامه آب و هوا
تعداد دانلود۱۸ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۱۵۸
حجم۳۰ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آب و هوا
سازنده Apalon Apps
‏‏یکی از زیباترین برنامه‌های نمایش وضعیت آب و هوا را در گوشی تلفن خود داشته باشید. به این ترتیب همیشه زودتر از تغییرات جوی مطلع می‌شوید و خراب شدن هوا شما را غافلگیر نخواهد کرد. تصویر پس‌زمینه دلخواه خود را انتخاب کنید تا در صفحه نمایش اصلی تلفن خود از تغییرات آینده آگاه شوید. این برنامه در هر شهر و کشوری که باشید متناسب با موقعیت جغرافیایی شما ابری، بارانی، برفی یا توفانی شدن هوا را هشدار می‌دهد. سرما یا گرما با نشانگرهای زیبای برنامه در صفحه نمایش‌ تفلن همراه‌تان اعلام می‌شود. اگر در محیط خانه یا کار مشغول هستید و حتی فرصت چک کردن هوا از پنجره را ندارید، تنها کافیست به صفحه موبایل خود نگاهی بیندازید.
‏ نقشه‌های هوایی و ماهواره‌ای از ابرهای بارانی در هر منطقه جغرافیایی که باشید قابل مشاهده‌اند.
‏ ویژگی‌های برنامه:
‏ پیش بینی دقیق آب و هوا متناسب با موقعیت جغرافیایی کاربر
‏ امکان جابه‌جایی آسان میان شهرهای مختلف با حرکت دادن صفحه به چپ و راست
‏ وضعیت جوی امروز، فردا و هفت روز آینده را رصد خواهید کرد
‏ ارائه هشدارهای شدید هواشناسی در موقعیت‌های چالش‌برانگیز با اعلان وضعیت بادی، بارانی، توفانی، سیل، برف و بوران، غبار و مه، گرما و سرمای شدید، خطرات حضور در مجاورت سواحل و رودخانه‌ها، آتش‌سوزی جنگل‌ها، ریزش بهمن، گردباد، تندباد، تند سیل، توفان زمستانی، هشدارهای ویژه دریایی، انواع بارش‌ها، سونامی و کلیه شرایط آب و هوایی با سطح‌بندی سفید تا قرمز که نشانگر اهمیت هشدار است.
‏ نقشه‌های هواشناسی دربرگیرنده ردیابی ماهواره‌ای ابرهای بارانی با نشانگر راداری که البته با پرداخت درون‌برنامه‌ای فعال خواهد شد.
‏ امکان انتخاب پوسته برنامه با متغیرهای دلخواه اعم از کوتاه و بلند با شکل‌های مختلف
‏ مجموعه‌ ابزارک‌های زیبا با امکان تعیین پیش بینی کوتاه یا بلند مدت
‏ تصاویر پس زمینه دیدنی
‏ نمایش جزئیات دقیق هواشناسی شامل تغییرات 24ساعته دما، نقطه شبنم، جهت، سرعت و دمای باد با جزئیات قابل تبدیل کیلومتر به مایل و غیره، رطوبت و بارش، جزئیات دید، طلوع و غروب ماه و خورشید، فشار هوا، با جزئیات قابل تبدیل فارنهایت سیلیسیوس و غیره،
‏ سازگار با انواع ساعت‌های هوشمند
‏‏-این برنامه ی آب و هوا نه تنها زیبا نیست بلکه قابل اعتماد هم هست . و باهر به روز رسانی ما با رفع اشکالات و بهبود عملکرد به قابلیت اطمینان به خودمان می افزاییم

‏همچون همیشه ، ما از حمایت شما قدردانی میکنیم!
‏نظرات خود را از طریق support@apalon.com با ما به اشتراک بگذارید. ما همیشه اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟