خانه برنامه ابزارهای کاربردی
Apowersoft Screen Recorder

Apowersoft Screen Recorder

تعداد دانلود۲ هزار
امتیاز۴.۳
تعداد نظرات۱۵
حجم۲۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده Apowersoft
‏Apowersoft Screen Recorder یک برنامه رایگان است که شما را قادر به ضبط فعالیت های صفحه بدون هیچ گونه عجله و صرفه جویی به عنوان فیلم های HD است. علاوه بر ضبط صفحه نمایش، می تواند صدا را از میکروفن ضبط کرده و همزمان با فیلم های روی صفحه نمایش پخش کند. با استفاده از آن، شما به راحتی می توانید آموزش های ویدیویی و ثبت بازی ها، نمایش زنده، تماس های ویدئویی، و غیره را پس از ضبط، به شما دسترسی سریع به فیلم های تر و تمیز و یا حتی به اشتراک گذاری از طریق ایمیل، یوتیوب، Google Drive و غیره.
‏👍 ویژگی های کلیدی
‏➤ ضبط صفحه با صدا
‏این دستگاه ضبط صفحه نمایش را با صدای صدای داخلی از طریق بلندگوی تلفن پشتیبانی می کند که باعث می شود ویدیوهای آموزشی و یا اضافه کردن تفسیر به ضبط گیم پلی آسان باشد.
‏➤ ضبط دوربین جلو
‏علاوه بر ضبط صفحه نمایش تلفن، می تواند دوربین جلو را نیز ضبط کند که در اضافه کردن چهره شما به ضبط های بازی بسیار مفید خواهد بود.
‏➤ آیکون پوشش انعطاف پذیر
‏این ضبط صفحه نمایش رایگان شما دسترسی آسان به شروع، مکث و توقف ضبط را به راحتی فراهم می کند. به سادگی آیکون روکش را فعال کنید تا بتوانید هر زمان که بخواهید در هر برنامه ای ضبط کنید. به علاوه، شما همچنین قادر به تنظیم کدورت و فعال کردن کلید های میانبر برای کنترل ضبط به راحتی از آیکون پوشش.
‏➤ به راحتی فیلم ها را مرتب کنید
‏در صورتی که می خواهید صحنه های غیر ضروری را در ابتدای یا پایان فیلم های ضبط شده تمیز کنید، می توانید از ترموم داخلی ساخته شده برای انجام این ترفند استفاده کنید.
‏➤ فورا فیلم ها را به اشتراک بگذارید
‏پس از ضبط صفحه، شما می توانید فیلم های ضبط شده را مستقیما از طریق سایر برنامه ها در تلفن خود با دوستان یا اعضای خانواده خود به اشتراک بگذارید.
‏💖 سایر ویژگی های برجسته
‏1. صفحه نمایش تلفن را به رایانه منتقل کنید
‏این ضبط کننده صفحه پشتیبانی از نمایش صفحه نمایش تلفن در رایانه های شخصی و مک را برای تجربه بهتر مشاهده در شرایطی که شما یک گیرنده را بر روی کامپیوتر داشته باشید.
‏2. تنظیمات ضبط چندگانه
‏شما می توانید کیفیت مناسب را برای فیلم های خود تنظیم کنید.
‏وضوح 360P، 720P، 1080P و غیره
‏نرخ بیت: 1 مگابیت در ثانیه تا 12 مگابیت در ثانیه.
‏نرخ فریم: 24 FPS ~ 60 FPS.
‏این همچنین گزینه هایی برای سفارشی کردن نسبت ابعاد، اندازه، کدورت و مستطیل دوربین را برای ایجاد یک ویدیو شخصی می کند.
‏3. نمایش لمس در ضبط
‏برای ساخت ویدیوها آموزنده تر، قبل از گرفتن عکس، «تنظیمات نمایش» را در تنظیمات فعال کنید و سپس در لنز تماشا کنید.
‏4. شمارش معکوس قبل از ضبط
‏برای آماده شدن بهتر برای ضبط، می توانید شمارش معکوس را بر اساس نیازهای خود در تنظیمات پیکربندی کنید. این یک شمارش معکوس 3 یا 5 ثانیه ایجاد می شود و پس از آن ضبط شروع می شود.
‏5. لرزش برای ضبط
‏این ضبط صفحه نمایش به شما امکان می دهد صفحه نمایش گوشی خود را تکان دهید تا شروع و ضبط را متوقف کنید.
‏6. حفاظت از حریم خصوصی
‏برای جلوگیری از نشت اطلاعات خصوصی در برنامه ها هنگام ضبط، می توانید 'حفاظت از حریم خصوصی' را فعال کنید. به این ترتیب، اگر اپلیکیشن محافظت شده را باز کنید و هنگامی که از آن خارج می شوید، ضبط به طور خودکار مکث می کند.
‏مشخصات پشتیبانی
‏این برنامه از Android 5.0 و بالاتر پشتیبانی میکند.
‏اگر مشکلی در استفاده از این برنامه دارید، لطفا آنها را از طریق بازخورد در برنامه ارسال کنید یا با ما در support@apowersoft.com تماس بگیرید. ما آنها را ASAP حل خواهد کرد.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟