خانه بازی ورزشی
نسخه۱.۲
آخرین بروزرسانی۹۹/۰۵/۱۹
تعداد دانلود۷۰ هزار
امتیاز۱.۴۷
تعداد نظرات۸۱
حجم۶۷ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ورزشی
سازنده trus loo lleei
سایر اطلاعاتاین بازی آفلاین است.

‏‏میخوای یه فوتبال خوب بازی کنی.بهترین انتخاب soccer2020 offersبهترین انتخاب است برای یک مخاطب فوتبالی.این برنامه گیم پلی سرعتی دارد.

‏همه ی بازیکنان در این بازی به چهره بازیکنان در واقعیت تشبیه کردیم. صحنه اهسته این بازی را جوری کردیم که شما از دیدن ان لذت ببرید مانند یک کارتون.و حتما در دلتان خواهین گفت:چه شگفت انگیز.

‏همه ی مربع های سبز این بازی با کیفیت ساخته شده اند تا بازیکنان به راحتی بدوند و حتی در باران هم وقتی توپ را شوت میکنید باران های روی چمن پرت شوند.این بازی هم مثل بقیه فوتبال ها لیگ قهرمانان اروپا و لیگ اروپا را دارد. و در کاپ میتوانید ۲ تیم انتخاب کنید تا گار یک تیم حذف شد با تیم دوم ادامه دهید. چهره مربی ها درست مثل واقعیت ساخته شده اند ودر موبایل و در این بازی میتوانید با لمس کردن دریبل کنید شوت بزنید وپاس بدهید تا به گل برسید این بازی افلاین هست

‏پس همین الان نصب کن و از همه ی اینها لذت ببر.

بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟