استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها آموزشی
آزمون آیین نامه رانندگی

آزمون آیین نامه رانندگی

نصب در حال دریافت
نسخه۲۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۱/۰۳
تعداد دانلود۲۲ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۱۹۶
حجم۱۸ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده irApps
‏‏اپلیکیشن آزمون آیین نامه رانندگی شامل تمامی سوالات آزمون های مقدماتی و اصلی آیین نامه راهنمایی و رانندگی می باشد.
‏برای دریافت گواهینامه رانندگی شما می بایست در دو مرحله آزمون، امتیاز قبولی را به دست بیاورید. آزمون اول، همان آزمون مقدماتی می باشد که معمولا بعد از جلسات تدریس حضوری برگزار می شود. سوالات آزمون مقدماتی تا حدودی ساده تر از سوالات آزمون اصلی می باشند. آزمون اصلی، یا همان آزمون آیین نامه رانندگی بعد از اتمام جلسات تئوری و عملی توشهری و کسب حداقل امتیازهای لازم در آزمون مقدماتی و عملی توشهری برگزار می شود. سوال های آزمون اصلی تا حدودی سخت تر از آزمون مقدماتی می باشد.
‏هر یک از آزمون های مقدماتی و اصلی شامل 30 سوال می باشند و برای قبولی در هر کدام از این آزمون ها شما می بایست حد اقل 27 پاسخ صحیح داشته باشید. به عبارت دیگر شما مجاز هستید حداکثر 3 غلط داشته باشید و تعداد غلط بیشتر از 3 به منزله مردودی شما در آزمون می باشد.
‏توجه داشته باشید از آن جایی که آزمون نمره منفی ندارد، پیشنهاد می شود به تمامی سوالات پاسخ دهید و سوالی را سفید رها نکنید زیرا سوال سفید نیز به منزله یک پاسخ غلط برای شما محسوب می گردد.
‏در این برنامه تمامی سوالات آزمون های اصلی و مقدماتی آیین نامه به طور مجزا، در قالب آزمون هایی دقیقا مشابه با آزمون های آیین نامه گنجانده شده است. با انتخاب هر آزمون شما 20 دقیقه(همانند آزمون های آیین نامه) فرصت دارید به سوالات پاسخ دهید. بعد از اتمام زمان آزمون تعداد سوالات صحیح،غلط، سفید و هچنین قبولی و یا مردودی شما در آزمون اعلام می شود که برای قبولی می بایست حداقل 27 پاسخ صحیح داشته باشید. بعد از اتمام آزمون شما می توانید تک تک سوالات را بررسی و پاسخ های خود را با گزینه های صحیح مقایسه نمایید. پاسخ های صحیح با رنگ سبز و پاسخ های اشتباه شما با رنگ قرمز نمایش داده می شوند. شما همچنین می توانید در حین آزمون نیز با زدن گزینه پایان آزمون به آزمون خاتمه دهید و سوالات و پاسخ های خود را بررسی کنید.
‏برای قبولی در آزمون مقدماتی، مطالعه تست زنی آزمون های مقدماتی کفایت می کند. هرچند پیشنهاد ما این است که آزمون های اصلی را نیز مطالعه نمایید.
‏برای قبولی در آزمون اصلی آیین نامه، هر دو قسمت آزمون های مقدماتی و آزمون های اصلی را به دقت مطالعه و مرور کنید و تا یادگیری کامل تمامی سوالات، آزمون ها را به صورت آزمایشی تست بزنید.
‏برای قبولی در آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی کافی است یک بار تمامی سوالات این برنامه را مطالعه و به صورت آزمایشی از خود امتخان بگیرید و با چند بار مرور و به خاطر سپاری این سوالات قبولی خود را در هر دو آزمون مقدماتی و اصلی آیین نامه تصمین کنید.
‏سوالات آزمون آیین نامه در واقع یک بسته سی تایی از این سوالات می باشد که به صورت تصادفی در روز آزمون اصلی، به یکی از این بسته ها پاسخ خواهید داد و سوالاتی خارج از این سوالات نخواهد بود. پس ما به شما این اطمینان را می دهیم که با مطالعه کامل تمامی سوالات گنجانده شده در این برنامه، شما به راحتی آزمون آیین نامه را قبول خواهید شد.
‏امیدواریم مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرد. ما صمیمانه منتظر نظرات و پیشنهاد های ارزشمند شما هستیم.
‏با تشکر از توجه شما
‏‏-

نظرات و امتیاز ها

۱۹۶ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
مهدی
١٧ اردیبهشت ١٤٠٢

واقعا برنامه مضخرفیه آدمینش خیلی خیلی پولکی پول دوسته 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

۰ ۰
میلاد ایلاسی صوفیان
١١ آبان ١٤٠١

عالی حرف نداره برنامتون واقعا فکرشو نمیکردم اینقدر خوب باشه

۲ ۰
sara
٨ اردیبهشت ١٤٠٢

خیلی خوب بوده عالیه

۰ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده