استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها خرید
کارخونه

کارخونه

بی واسطه از کارخونه بخر !

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰.۱۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۹/۲۲
تعداد دانلود۱۰۰
حجم۱۰ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی خرید
سازنده بازرگانی تندیس تجارت اوراسیا
‏‏شرکت بازرگانی تندیس تجارت اوراسیا با شماره ثبتی65807، در سال 1398 همزمان با عید سعید غدیر خم فروشگاه اینترنتی مواد غذایی کارخونه را در شهر مشهد راه اندازی و افتتاح نمود .فروشگاه اینترنتی کارخونه به عنوان بزرگترین فروشگاه اینترنتی مواد غذایی در مشهد ، تمام تلاش خود را بکار گرفته است تا با ارائه خدمات اینترنتی موجب کاهش رفت و آمد درون شهری، کاهش ترافیک، کاهش هزینه ها، کاهش آلودگی هوا، افزایش و ارتقاء رفاه مشتریان و تکریم مردم با کرامت مشهد شریف شود.
‏با توجه به اینکه امروزه استفاده از اپلیکیشن های موبایلی ، به نسبت سایت های اینترنتی از سهولت بیشتری برخوردار است ، در همین راستا با تولید اپلیکشن کارخونه ، دسترسی و راحتی بیشتری برای شما مشتریان عزیز به ارمغان آورده ایم .
‏تحویل سفارش مشتریان در کوتاهترین زمان، امن ترین و همراه با رعایت کامل پروتوکل های بهداشتی جزئی از منشور خدمت رسانی ما می باشد
‏خرید از کارخونه چه مزیت هایی دارد ؟
‏به عنوان خدمات فروشگاه اینترنتی کارخونه میتوان به برگزاری جشنواره‌های فروش، ارائه تخفیفات خاص و همچنین ارسال رایگان کالا برای خریدهای بیش از صد هزار تومان اشاره نمود.
‏با خرید از کارخونه ، شما نیز در حمایت از کالاهای تولید داخل که بیشترین سهم در ویترین فروشگاه اینترنتی کارخونه را به آنها اختصاص داده ایم ، سهیم و شریک خواهید بود .
‏به دلیل حذف واسطه ها و ارتباط مستقیم با تامین های کنندهای اصلیِ محصولات ، کالاهای مورد نیاز خود و خانواده تان را با قیمت های بسیار پایین می توانید از سایت کارخونه تهیه نمایید.
‏وجود تخفیف های ویژه و هیجان انگیز سایت کارخونه را به یکی از سایت های جذاب برای خرید مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی، خانه و آشپزخانه تبدیل نموده است.
‏وجود تنوع بالای محصولات در سایت کارخونه شما را از خرید از چندین فروشگاه بی نیاز نموده و شما می توانید با مراجعه به سایت کارخونه هر آنچه را که نیاز دارید خریداری نمایید.
‏در حال حاضر مدت زمان ارسال سفارشات در کمتر از 2 ساعت می باشد که واحد ارسال سفارشات در تلاشند تا این زمان را کمترین حالت ممکن برسانند.
‏ما با بکارگیری نیروهای متعهد و امین ، این اطمینان را به شما می دهیم که سفارشات شما در بهترین شرایط ممکن حمل و بدون هیچگونه کسری تحویل شما عزیزان گردد.
‏متعهدیم که با رعایت پروتوکل های بهداشتی ، سفارشات شما مشتریان را بدون هرگونه آلودگی ویروسی و میکروبی تقدیم شما نماییم .
‏همواره در تلاشیم با بکارگیری روش‌های پیشرفته فروشگاهی از جمله کارت‌های اعتباری، فروش‌الکترونیکی ، سرویس دهی به شما مشتریان عزیز را بهینه تر و همگام با تکنولوژی قرار دهیم .
‏‏رفع باگ های جزئی 
‏غیرفعال شدن اپلیکیشن در هنگام بروزرسانی سایت فروشگاه اینترنتی 
‏نمایش نسخه نرم افزار

برنامه‌های مرتبط