خانه برنامه آموزشی
How to Draw - Easy Lessons

How to Draw - Easy Lessons

چگونه نقاشی بکشیم

نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
تعداد دانلود۳۰ هزار
امتیاز۴.۶۲
تعداد نظرات۱۴۳
سازنده Artfonica
نسخه۵.۰
حجم۲۳ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۶/۱۲/۱۳
‏‏شما به وسیله برنامه How to Draw – Easy Lessons روش صحیح نقاشی را از ابتدا خواهید آموخت . این اپلیکیشن به مانند یک استاد و معلم هنر شخصی در گوشی شما همیشه خواهد بود و به شما خواهد آموخت که چگونه اشیاء مختلف را رسم کرده و تصاویر اعجاب انگیزی خلق کنید. کشیدن نقاشی بر روی کاغذ یکی از امورات سرگرم کننده ای می باشد که هر شخص برای یک بار هم که شده آن را تجربه کرده است اما عده ای هستند که تجربه و مهارت کافی در این زمینه ندارند و از این وضعیت ناراحت می باشند. در این اپلیکیشن در مرحله ی اول نقاشی از هر مدل ابتدا طرحی خام به شما داده می شود و شما بر اساس موارد ذکر شده در برنامه باید مرحله به مرحله طرح هایی از قبیل حیوانات، اتومبیل، درختان و شخصیت های کارتونی و ... را رسم کرده و اقدام به رنگ آمیزی آن کنید.

‏برخی از ویژگی ها و امکانات برنامه How to Draw – Easy Lessons اندروید :
‏▣ برنامه شامل تعداد زیادی از نقاشی ها است مانند: شخصیت های کارتونی، حیوانات، اتومبیل ها، اژدها، هواپیما، گل ها، و خیلی بیشتر!
‏▣ هر طراحی به تعدادی از مراحل که برای دنبال کردن آسان هستند تقسیم شده است.
‏▣ شروع از چند خط، تا پایان به یک تصویر کامل خواهید رسید
‏▣ شما می توانید نقاشی خود را ایجاد کنید و درست بر روی صفحه نمایش نقاشی کنید
‏▣ پدر و مادر می توانند از آن برای دادن درس های نقاشی به بچه های خود استفاده کنند
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟