استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه مذهبی
چگونه آسوده تر زندگی کنیم؟ علیرضا پناهیان

چگونه آسوده تر زندگی کنیم؟ علیرضا پناهیان

نصب در حال دریافت
نسخهv۲.۰
آخرین بروزرسانی۱۳۹۸/۰۵/۳۰
تعداد دانلود۳۰۰
حجم۱۳۷ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی مذهبی
سازنده شموپ
‏‏• توجه: قبل از نصب، به حجم بالای نرم افزار توجه کنید و از وجود فضای خالی در حافظه دستگاهتان مطمئن شوید. در صورت عدم وجود حافظه، برنامه در دستگاه شما نصب نخواهد شد.
‏• توجه: صوت ها از داخل برنامه قابل دسترسی اند و امکان ذخیره در حافظه خارجی وجود ندارد.
‏راحت‌طلبی، صفتی مذموم در معارف دینی است که آسیب‌های مادی و معنوی فراوانی دارد، اما این مفهوم دارای مرزبندی با مفهومی دیگر به نام آسودگی است. اگر چه باید از راحت‌طلبی به شدت پرهیز داشت، اما کسب آسودگی و حفظ آن برای رسیدن به اهداف متعالی روحی و مادی و معنوی لازم است. آرامش و آسودگی، تحت تأثیر عواملی شکل گرفته و یا تهدید می شود. در ذهنیت‌های عموم مردم، این رنج‌های دنیا هستند که مخلّ آرامش هستند، در حالی که این نگاه صحیح نیست. برای کسب آرامش، ابتدا باید مفهوم رنج، فلسفه رنج و ابعاد آن را شناخت و به درستی به آثار آن توجه کرد. ارتباط صحیح و مدیریت رنج، عاملی مهم در کسب آرامش است که البته در کنار راهبردهایی کلیدی مانند «تفکر»، «محبت» و «توجه به رنج‌های آخرت»؛ می‌توان آرامشی پایدار را تجربه کرده و آسوده تر زندگی کرد.
‏این اپ شامل ۱۲ جلسه صوتی و آفلاین پیرامون بحث زندگی آسوده تر از استاد علیرضا پناهیان می باشد
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
‏‏اضافه شدن متن سخنرانی و تغییرات جزیی دیگر

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده