خانه برنامه مذهبی
گناه چیست؟ توبه چگونه است؟ علیرضا پناهیان

گناه چیست؟ توبه چگونه است؟ علیرضا پناهیان

تعداد دانلود۴۰۰
حجم۲۳۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی مذهبی
سازنده شموپ
‏‏• توجه: قبل از نصب، به حجم بالای نرم افزار توجه کنید و از وجود فضای خالی در حافظه دستگاهتان مطمئن شوید. در صورت عدم وجود حافظه، برنامه در دستگاه شما نصب نخواهد شد.
‏• توجه: صوت ها از داخل برنامه قابل دسترسی اند و امکان ذخیره در حافظه خارجی وجود ندارد.
‏در این جلسات می‌خواهیم دربارۀ دو موضوع بسیار عجیب در عالم خلقت و فضای دین‌داری صحبت کنیم؛ یکی موضوع گناه است و دیگری موضوع مغفرت و توبه است.عجیب‌بودن موضوع گناه و معصیت به چیست؟ خداوند متعال این عالم و کائنات را بسیار منظم و دقیق آفریده است. ببینید این قوانین فیزیک و شیمی در عالم، چقدر دقیق و حساب‌شده طراحی شده‌اند! از یک نگاه، اصلاً نمی‌شد که خداوند یک خلقت بی‌حساب و نامنظم داشته باشد؛ در این‌صورت خود این مخلوقات، همدیگر را نابود می‌کردند.در این عالمی که خداوند همه‌چیز را منظم و مرتب آفریده است، به انسان اراده و اختیار و آزادی داده است، و طبیعتاً این انسان گاهی اشتباه می‌کند و خلافی را انجام می‌دهد. عجیب این است که خداوند اسم این را «گناه و معصیت» گذاشته است و می‌فرماید: «مرا عصیان کردید!» درحالی‌که ما خودمان را اذیت کردیم و به نفس خودمان ظلم کردیم و ضربه زدیم، ولی این ضربه‌ای را که ما به خودمان زده‌ایم، خداوند به خودش می‌گیرد، و این خیلی عجیب است
‏این اپ شامل ۲۶ جلسه صوتی و آفلاین پیرامون موضوع گناه و توبه از استاد علیرضا پناهیان می باشد
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟