خانه برنامه آموزشی

آزمون شنیداری زبان

۲,۰۰۰ تومان
با ضمانت خرید
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
تعداد دانلود۱۰۰
سازنده گروه ادورسافت
نسخه۱.۰
حجم۳ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۸/۱۰/۱۰
‏‏اگر در آزمونهای معتبر زبان انگلیسی نظیر تافل، آیلتس و تولیمو شرکت کرده باشید، در مرحله آخر با بخش شنیداری مواجه شده اید. در این بخش که جهت ارزیابی سطح درک شنوایی شما در زبان انگلیسی طراحی شده است، تعداد مکالمات و سخنرانی ها که بین یک یا چند نفر در جریان است توسط بلند گو پخش خواهد شد. شما نیز پس از شنیدن این مکالمات باید بدقت آنها را درک کرده و به سوالاتی که بصورت کاملا شفاهی توسط گوینده مطرح میشود پاسخ دهید.
‏پس از هر مکالمه سوال مربوط به آن توسط گوینده مطرح میشود ولی گزینه های سوال خوانده نخواهد شد. شما باید به گزینه ها رجوع کرده و گزینه صحیح را انتخاب نمایید.
‏نرم افزار آزمون شنیداری زبان با هدف شبیه سازی آزمون اصلی طراحی شده است.  تمامی سوالات و پرسشهای مربوط به آن از آزمون کاملاً واقعی استخراج شده اند تا شما بتوانید در کمترین زمان ممکن با شرایط و جو امتحان شنیداری آشنا شوید. همچنین در نرم افزار آزمون شنیداری زبان تعداد زیادی پادکست کاملا ً واضح انگلیسی درنظر گرفته شده است که شما با گوش به آنها میتوانید درک شنیداری خود از زبان انگلیسی را افزایش دهید.
‏این نرم افزار برای دانشجویان دکترا، پزشکان و افرادی که قصد مهاجرت یا سفر به کشورهای خارجی را دارند بسیار کاربردی و مناسب خواهد بود.
‏ویژگی ها:
‏+بیش از 7 ساعت آزمون شنیداری زبان
‏+بیش از 300 سوال پرکاربرد آزمون شنیداری
‏+راهنمای کامل آزمون شنیداری در مراحل مختلف آن
‏+بیش از 4 ساعت پادکست واضح زبان جهت تقویت مهارت شنیداری
‏+امکان مشاهده کارنامه
‏ +امکان مرور لحظه به لحظه و تک تک سوالات برای برطرف کردن مشکلات

تغییرات در نسخه جدید

‏‏برطرف شدن برخی باگها.

نصب اتوماتیک فایل‌های دیتای برنامه

بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
۲,۰۰۰ تومان

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟