استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه آموزشی
آزمون شنیداری زبان

آزمون شنیداری زبان

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۰
آخرین بروزرسانی۱۳۹۹/۰۷/۱۴
تعداد دانلود۱۰۰
حجم۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده گروه ادورسافت
‏‏اگر در آزمونهای معتبر زبان انگلیسی نظیر تافل، آیلتس و تولیمو شرکت کرده باشید، در مرحله آخر با بخش شنیداری مواجه شده اید. در این بخش که جهت ارزیابی سطح درک شنوایی شما در زبان انگلیسی طراحی شده است، تعداد مکالمات و سخنرانی ها که بین یک یا چند نفر در جریان است توسط بلند گو پخش خواهد شد. شما نیز پس از شنیدن این مکالمات باید بدقت آنها را درک کرده و به سوالاتی که بصورت کاملا شفاهی توسط گوینده مطرح میشود پاسخ دهید.
‏پس از هر مکالمه سوال مربوط به آن توسط گوینده مطرح میشود ولی گزینه های سوال خوانده نخواهد شد. شما باید به گزینه ها رجوع کرده و گزینه صحیح را انتخاب نمایید.
‏نرم افزار آزمون شنیداری زبان با هدف شبیه سازی آزمون اصلی طراحی شده است. تمامی سوالات و پرسشهای مربوط به آن از آزمون کاملاً واقعی استخراج شده اند تا شما بتوانید در کمترین زمان ممکن با شرایط و جو امتحان شنیداری آشنا شوید. همچنین در نرم افزار آزمون شنیداری زبان تعداد زیادی پادکست کاملا ً واضح انگلیسی درنظر گرفته شده است که شما با گوش به آنها میتوانید درک شنیداری خود از زبان انگلیسی را افزایش دهید.
‏این نرم افزار برای دانشجویان دکترا، پزشکان و افرادی که قصد مهاجرت یا سفر به کشورهای خارجی را دارند بسیار کاربردی و مناسب خواهد بود.
‏ویژگی ها:
‏+بیش از 7 ساعت آزمون شنیداری زبان
‏+بیش از 300 سوال پرکاربرد آزمون شنیداری
‏+راهنمای کامل آزمون شنیداری در مراحل مختلف آن
‏+بیش از 4 ساعت پادکست واضح زبان جهت تقویت مهارت شنیداری
‏+امکان مشاهده کارنامه
‏+امکان مرور لحظه به لحظه و تک تک سوالات برای برطرف کردن مشکلات
‏‏بهینه سازی و رفع  خطا

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده