خانه بازی رانندگی
نسخه۱.۱۹.۳۷۳
آخرین بروزرسانی۹۹/۰۹/۰۲
تعداد دانلود۸۰ هزار
امتیاز۳.۸۹
تعداد نظرات۲۹۳
حجم۹۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی رانندگی
سازنده AveCreation
سایر اطلاعاتاین بازی آفلاین است.

‏‏بازی رانندگی جالبی که در آن میتوانید ماشین خود را از بین انواع و اقسام ماشین ها از ماشین های کلاسیک گرفته تا ماشین های مسابقه ای و لوکس آلمانی انتخاب کرده و در خیابان های شهرهای آلمان رانندگی کنید.

‏هر ماشینی مشخصات فنی خود را دارد و صدای موتورش هم با ماشین های دیگر متفاوت است. همچنین در طراحی مدل سه بعدی و تودوزی هر ماشین سعی شده تا بیشترین شباهت به نمونه اصلی آن در دنیای واقعی حفظ شود.

‏شما در این بازی در چهار محیط کاملا متفاوت و با شرایط آب و هوایی مختلف رانندگی خواهید کرد. همچنین میتوانید تعیین کنید در چه زمانی از روز میخواهید رانندگی کنید (شب یا روز). در هر حال پس از شروع بازی ساعت بازی مثلا ساعت دنیای واقعی جلو خواهد رفت و اوقات روز مطابق با آن تغییر خواهند کرد.

‏اتوبان، خیابان های شهر و جاده های پوشیده از برف از جمله محیط هایی هستند که میتوانید در آنها رانندگی کنید. محیط آخر مخصوص رانندگان حرفه ای است که قبلا هم حتی در چنین محیط هایی مسابقه داده اند.

‏وقت آن است که سوار ماشین تان شوید، استارت بزنید و حرکت کنید! با سبقت گرفتن از ماشین های دیگر در طول مسیرتان میتوانید امتیاز بیشتری بیاورید و بعدا از آن برای باز کردن قفل ماشین ها، حالت ها و امکانات جدید بازی استفاده کنید.

‏شما هم میتوانید مثل یک راننده منضبط با رعایت تمام قوانین و با ایمنی کامل رانندگی کنید یا اینکه خیابان های شهر را تبدیل به پیست مسابقه کنید! ضمنا گزینه های زیادی نیز برای سفارشی سازی ظاهر ماشین تان در اختیارتان است.

‏به علاوه میتوانید از بازی خود فیلم گرفته و آن را با استفاده از سرویس Everyplay و در قالب یک فایل ویدیویی با دیگران در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. همچنین میتوانید این فایل ویدیویی را ویرایش کرده و تصویر یا صدای خود را نیز روی آن ضبط کنید.

‏ویژگی ها:

‏- گرافیک عالی بازی

‏-  رعایت کامل قوانین فیزیکی در بازی

‏- تغییر اوقات روز در طول بازی

‏- طراحی عالی مدل سه بعدی ماشین های آلمانی

‏- امکان رانندگی در 4 محیط مختلف با شرایط آب و هوایی مختلف

‏- انجام بازی از زاویه دید اول شخص

‏- ذخیره سازی میزان پیشرفت شما به صورت آنلاین طوری که بتوانید بازی را از گوشی یا تبلتی دیگر نیز ادامه دهید.

‏‏- ماشین جدید!
‏- بهبود یافتن صدا ها و تنظیمات صداهای جدید.
‏- رفع اشکال و بهینه سازی شدن
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟