استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها شخصی سازی
Launcher For Galaxy Grand Prime pro

Launcher For Galaxy Grand Prime pro

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۱.۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۲/۱۳
تعداد دانلود۵۰۰
حجم۷ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی شخصی سازی
سازنده launcherthemes
‏‏این تم برای Galaxy Grand Prime دارای کاغذدیواری با بهترین کیفیت برای شما و نماد سفارشی است که بسیار عالی به نظر می رسد.
‏مرکز تم ما تم های رایگان زیادی داریم، مانند تم محبوب Galaxy Grand Prime، که با تصاویر پس زمینه Galaxy Grand Prime و Galaxy بسته بندی شده است. نمادهای برنامه الماس Grand Prime برای ایجاد ظاهری مجلل به گوشی شما. علاوه بر این، ما تم‌های سه بعدی جالب زیادی نیز داریم.
‏اگر می‌خواهید از تصویر زمینه این برنامه استفاده کنید، کافی است پس از نصب برنامه را باز کنید، تصویر زمینه‌ای را که دوست دارید روی تلفن هوشمندتان باشد انتخاب کنید و روی Ok کلیک کنید، یعنی این برنامه بسیار کاربردی است. استفاده آسان نیز هست اگر کسی می‌خواهد از بهترین لانچرها استفاده کند، موضوع زیر را به او پیشنهاد می‌کنیم
‏ Nova Launcher
‏ ADW Launcher
‏ Apex Launcher
‏ Smart Launcher
‏Launcher Galaxy Grand Prime themes-Themes for Galaxy Grand Prime در اکثر دستگاه‌های Android پشتیبانی می‌شود، تم‌ها را برای کاغذدیواری Grand Prime Plus برای صفحه اصلی موبایل HD نصب کنید و گوشی خود را جذاب جلوه دهید!
‏به‌روزرسانی‌ها به‌طور منظم برای تم انجام می‌شود. بنابراین کاربران می‌توانند تجربه‌ای روان داشته باشند و محتوای جدیدی به موضوع اضافه شده است.
‏*توجه*
‏این برنامه به Galaxy Grand Prime وابسته نیست یا توسط Galaxy Grand Prime تأیید شده است
‏-این برنامه به آن وابسته نیست یا تأیید شده توسط Google یا سایر تلفن های هوشمند
‏-Android علامت تجاری Google Inc است.

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده