استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Neighbor Sponge: Secrete Sim

Neighbor Sponge: Secrete Sim

نسخه۱.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۹/۲۴
تعداد دانلود۲۳ هزار
امتیاز۳.۸
تعداد نظرات۸۶
حجم۴۰ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Axondev Studio
‏‏شما این بازی را با پسری که همسایه شما مرد اسفنجی است بازی می کنید. شما در همسایگی و در کنار اسفنج همسایه که حرفه اش آشپز است می مانید. او همسایه خانه غیرمعمول بزرگ خود را با شما دارد. اگر فکر می کردید او همسایه اسفنج سرآشپز بسیار مهربانی است و در حین آشپزی به شما کمک می کند. او سبیل های بزرگی دارد و همیشه به عنوان همسایه مرد اسفنجی به غریبه های همسایه سلام می کند، اما بعدها همیشه رفتار اسفنجی همسایه عصبانی را کم می کند. شما می دانید که او صاحب یک فست فود است و مرد دیوانه همسایه اسفنجی سرآشپز است. او در خانه اش دستور العمل ها و همبرگرهای خاصی دارد.
‏متوجه خواهید شد که همسایه جدید شما مانند یک مرد مرموز رفتار می کند، زیرا غذا و دستور غذایش را از بیرونی که از منبع دیگری دزدیده است پنهان می کند. اسفنج ترسناک همسایه دیوانه همیشه چند دوربین در اطراف خانه خود دارد که امنیتی شدید دارند. سرآشپز اسفنجی تصمیم می گیرد همه را شکست دهد و هرکسی را که می خواهد وارد خانه اسفنجی اش شود، همسایه دیوانه را منحرف کند.
‏این پس زمینه ای از داستان سرآشپز اسفنجی ترسناک همسایه دیوانه بود... حالا باید سعی کنید وارد خانه اسفنج دیوانه همسایه ترسناک شوید و شواهد و چیزهای دیگری را که او از یک آشپز معروف دزدیده است پیدا کنید. در خانه اسفنج سرآشپز همسایه عجیب خود مانند یک کارآگاه احساس کنید. وارد خانه اسفنجی محله خود شوید و سعی کنید ابتدا برق و دوربین های امنیتی آن را قطع کنید. اگر نتوانید این کار را انجام دهید، توسط سرآشپز کوچک همسایه دیوانه اسفنجی مجازات خواهید شد. حالا برگر و دیگر دستور العمل ها را از اسفنج خانه بدزدید تا شواهدی علیه او جمع آوری کنید. ایمن بمانید و وظایف خود را در عمارت اسفنجی مخفی انجام دهید.
‏ویژگی های Neighbor sponge Simulator: Secret 3D:-
‏ • مرد کوچک اسفنجی واقعی برای بازی به عنوان کارآگاه و مرد مخفی.
‏ • محیط با کیفیت بالا برای بازی با برخی از ماموریت های جدی به عنوان مرد مخفی.
‏ • گرافیک HD با جلوه های صوتی افسانه.
‏‏به‌روزرسانی کریسمس!
‏1. تزیینات به محیط اضافه شد.
‏2. سطوح جدید اضافه شد.
‏3. رفع اشکالات.

نظرات و امتیاز ها

۸۶ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر رونالدو
٣ روز پیش

‏✓ خوبه ‏✗ ولی یکم بوه گونس

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر آتریا هستم عاشقتم نیکا
٢٨ شهریور ١٤٠٢

به دوستان عزیز که توی مرحله اول گیر کردن برین پشت خونه یه پارک هست برید آخر پارک یه کبوتر هست برش دارید ولی نمیدونم باید چیکار کرد😅🤣 ومن این بازی رو قبلا داشتم ولی این شکلی نبود بازی خوبی دست سازندش درد نکنه ولی نمیدونیم چه جوری راه نمایی کنید سازنده ی بازی ممنون

میپسندم۲ نمیپسندم۰
عکس کاربر محمد جواد
٢٥ شهریور ١٤٠٢

مرحله نه رو میشه یکی بگه کتاب رو ور میدارم بعد نمیدونم باحاش چیکار کنم

میپسندم۳ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده