خانه بازی اکشن
تعداد دانلود۱۱ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۴۶
حجم۱۸ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده TerranDroid
سایر اطلاعاتاین بازی آفلاین است.
‏‏بازی اندروید Farming Master 3D یک بازی سه بعدی کشاورزی است. این بازی یک جهان شگفت انگیز از کشاورزی و بازاریابی کشاورزی را شبیه سازی می کند. این بازی یک مزرعه را نشان می دهد که کشاورز به سختی در آن مشغول کار است. در واقع این بازی یک زمین کشاورزی مجازی را روی صفحه دستگاه شما نمایش می دهد. در این بازی ابتدا باید تراکتور، وسایل نقلیه کشاورزی، نهال های گیاهی و … را پیدا کنید.
‏همچنین باید از حیوانات خود مراقبت نمایید و کالاهای تجاری را در بازار محلی خواهید دید. این بازی اندروید بهترین بازی مزرعه شبیه سازی شده می باشد. این بازی دارای ده ها تراکتور، کامیون و دیگر وسایل نقلیه کشاورزی می باشد. در این بازی شما می توانید انواع محصولات کشاورزی مانند گندم، ذرت، سیب زمینی، لوبیا و … را کاشت و برداشت کنید. شما قادر خواهید بود که خوراک گاو، گوسفند و جوجه ها را برای تولید کالا و فروش استفاده کنید. بازی اندروید Farming Master 3D دارای تصاویر جذاب ۳D و ماشین های کشاورزی واقعی می باشد.
‏ 
‏برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید Farming Master 3D:
‏– بازی شبیه سازی مزرعه
‏– دارای ده ها تراکتور، کامیون و دیگر وسایل نقلیه کشاورزی
‏– دارای انواع محصولات برای کاشت و برداشت
‏– امکان تولید کالا برای فروش
‏– دارای تصاویر جذاب ۳D
‏– دارای ماشین های کشاورزی واقعی
‏– دارای حجم کم
‏– دارای گرافیک عالی
v1.0.3: Fixed some crash bugs of the game. Thanks.
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟