خانه بازی شبیه سازی
Global City: Build your own world. Building Game

Global City: Build your own world. Building Game

تعداد دانلود۲ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۳۵
حجم۱۲۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده RED BRIX WALL
‏‏شهر خود را بسازید و طراحی کنید. در این شبیه ساز شهر سازی ساختمان ایجاد کنید
‏ساخت و توسعه شهر بسیار خود را
‏Global City یک شبیه ساز شهر ساز است که خود را از همتایان خود با گرافیک با کیفیت بالا خود متمایز است. آسمان خراش ها و خانه های مسکونی، مراکز خرید و ساختمان های اداری، بندر و راه آهن، شما را با طراحی های منحصر به فرد و با شکوه و با تکنولوژی پیشرفته شگفت زده می کند.
‏توسعه منابع و مدیریت منابع انسانی
‏در این بازی شما می توانید برای انواع مختلف سوخت های فسیلی و همچنین مواد و منابع سطح بالا تولید کنید. ساخت یک کارخانه پردازش و یک کارخانه پیشرفته. فروش کالاهای آماده شده در مبادله و ارسال کشتی های پر از منابع. دریافت نقشه ها، که شما می توانید برای ارتقاء ساختمان ها استفاده کنید! تمام مهارت ها و دانش خود را در ساخت یک بزرگنمایی بزرگ شلوغ قرار دهید!
‏سوالات کامل برای ساخت شهر شما فلوریش
‏با ساکنان مشتاق شهر خود ملاقات کنید، که همیشه در همه جا گنجایش کسب و کار برای شما دارد. ماموریت های کامل، اقلام و منابع را با انجام سفارشات، تولید اتومبیل، و دریافت پاداش! همه امپراتوری های کسب و کار بین المللی شروع به کوچک شدن!
‏گفت و گو با دوستان
‏توسعه شهر اساسا یک سرمایه گذاری مشترک است. خوشبختانه شما در این بازی، می توانید جوامع دوستانه ای ایجاد کنید، به زبان انگلیسی گپ بزنید، منابع تجاری و حمایت از یکدیگر. روحیه تیم شما هنگام رقابت برای جایگاه های برتر در مسابقات، و همچنین جوایز شگفت انگیز، اوراق قرضه خود را تقویت خواهد کرد!
‏جمع آوری مالیات و افزایش جمعیت
‏شهر شما باید رشد کند! راهکارهای هوشمندانه مدیریتی و استراتژی های مالیاتی، شما را قادر می سازد تا جمعیت را افزایش دهید، محدوده شهر را گسترش دهید، یک منطقه کسب و کار را بسازید، و در نهایت شما را تبدیل به یک شهر بزرگ می کند.
‏مدیریت و برنامه ریزی شهر جهانی را به دست های توانمند خود ببرید!
‏شما می توانید شبیه ساز آنلاین را به زبان انگلیسی به صورت رایگان بازی کنید. اگر مشکلی دارید، لطفا با پشتیبانی فنی در support.city.en@redbrixwall.com تماس بگیرید
Another update!
We’ve made several small improvements.
See you soon in Global City!
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟