خانه برنامه عکس و فیلم
Square Pic Collage - Sunset Photo Editor Pro

Square Pic Collage - Sunset Photo Editor Pro

تعداد دانلود۳۲ هزار
امتیاز۴.۸
تعداد نظرات۵۵۰
حجم۲۰ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی عکس و فیلم
سازنده riki
‏‏Square Blend Pic Collage-Sunset بهترین برنامه ویرایشگر عکس و ساخت عکس های ترکیبی است. شما می توانید عکس هایتان را بدون کراپ کردن مربعی کرده و به در ابعاد کامل در اینستاگرام به اشتراک بگذارید. برنامه ویرایشگری سان ست عکس های شما را بسیار محبوب تر کرده و زیبایی و جذابیت شما را چندین برابر می کند.
‏ Square Blend Pic Collage-Sunset برنامه شگفت انگیزی است که میتوانید عکس هایتان را بدون کراپ کردن ترکیب کنید. همچنین می توانید میزان تاری پس زمینه را تنظیم کرده و ترکیب شگفت انگیزی بسازید.
‏ Square Blend Pic Collage-Sunset جلوه ای چندین برابر به عکس های شما می بخشد. این برنامه سرشار از افکت های ترکیبی زیبا مانند: آسمان، گل، اشکال مختلف و... را در بر دارد. عکس هایتان را با Square Blend Pic Collage-Sunset بسازید و با دیگران به اشتراک بگذارید تا لایک های بیشتری بگیرید.
‏ در Square Blend Pic Collage-Sunset میتوانید شکلک ها و ایموجی های متفاوتی را به عکس هایتان اضافه کنید تا سرگرم کننده تر شوند.
‏ Square Blend Pic Collage-Sunset دارای ویژگی کلاژ و ترکیب کردن تصاویر را دارد که می توانید از 1 تا 9 عکس را باهم ترکیب کنید. همچنین طرح ها و امکانات ویژه ای هم به همراه کلاژ کردن در اختیار شما قرار می دهد.
‏ عملکرد مربعی کردن هم یکی دیگر از ویژگی های این برنامه است که می توانید عکس هایتان را کاملا واضح و بدون کراپ کردن ویرایش کرده و در اینستاگرام به اشتراک بگذارید.
‏ در Square Blend Pic Collage-Sunset می توانید فریم های مختلف انتخاب کنید. به عکس های خود افکت سایه بدهید. انواع افکت های ترکیبی مانند: Natural / Shape/ Interstellar/ Bokeh / Festival / Plant / Water/ Animal را انتخاب کنید.
‏ استیکر، متن و فیلترهای مختلفی به عکس هایتان اضافه کنید.
‏ ویرایشگر عکس Square Blend Pic Collage-Sunset به سرعت دو عکس را باهم یکی کرده و عکس هایتان را در اندازه کامل ویرایش می کند. کافی است عکس هایتان را انتخاب کنید و این ویرایشگر حرفه ای را امتحان کنید. مانند یک هنرمند عکس بسازید!
New blend templates update, new filters, effects waiting for you
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟