استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Photo Fab - Picture Editor, Ef

Photo Fab - Picture Editor, Ef

نسخه۱۱.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۳/۱۷
تعداد دانلود۷۰ هزار
امتیاز۳.۵
تعداد نظرات۲۳۱
حجم۲۷ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی عکس و فیلم
سازنده Jazzy Worlds
‏‏عکس خود را بلافاصله با استفاده از این اثر عالی Pixel Effect قدرتمند، که یکی از بهترین ابزار ویرایش عکس در اندروید است، ویرایش کنید. بهترین عکس عکاسی در عکس های خود را با تعداد زیادی از جلوه های عکس شگفت انگیز دریافت کنید. اثر پیکسل دارای انواع پیکسل های خونریزی در سبک های مختلف مانند اثر فتوشاپ Shattering Effect است.
‏عکس اثر - اثر متزلزل است همه چیز شما نیاز به ایجاد هر تصویر عالی است. این عکس ها را با ابزار ویرایش آسان و قدرتمند زیبا می سازد. جلوه های Pic یک ویرایشگر عکس موثر با برخی از اثرات عکس خیره کننده و گزینه های مختلف ویرایش عکس مانند ویرایش لایه، لنز، فلاش، شکل، اثر سه بعدی و اثر پیکسل است.
‏نگاهی به عکس خود را مانند پیکسل های خونین خود از عکس برای ایجاد اثر بسیار جذاب پیکسل ایجاد کنید. اثر عکس پیکسل دارای پیکسل های مختلف خونریزی در سبک های مختلف است. Photo Pixel Effect Photo Editor نرم افزار تبدیل عکس شما به یک اثر عکس پیکسل با استفاده از diff. اثر برنامه این جلوه های جادویی در عکس های شما به زیبایی آن اعمال می شود.
‏شما می توانید اثر رنگی پیکسل رنگارنگ با این برنامه ویرایشگر عکس تکان دهنده ایجاد کنید که به شما امکان ایجاد عکس های زیبا با اثر متزلزل را می دهد. این برنامه همراه با قاب عکس زیبا نیز همراه است.
‏فقط یک تصویر را انتخاب کنید یا آن را از دوربین گرفته و پیکسل یا لنز یا فلاور یا 3D Effect را همانطور که میخواهید تنظیم کنید. شما می توانید پیکسل های رنگی پیکسل نقطه سیاه را نیز تنظیم کنید. سپس هر اثر را اعمال کنید. شما همچنین می توانید آلفا را برای پیکسل تنظیم کنید. اگر می خواهید زوم پیکسل یا کوچکی ایجاد کنید، سپس از نوار پیشرفت استفاده کنید و بهترین تصویر را بسازید.
‏شما می توانید بهترین استفاده خود را از این اثر را انجام دهید. ما علاوه بر اثرات 50+ مانند پاییز، دوقلو، کنتراست، مداد، اثرات DSLR، خنثی کردن، حکاکی، هوشمند شدن، بی نظمی، مرز، کویر، پیش نویس، جابجایی، بازتاب، G & B، سایه، Ghost، Lomoart، R B، Emboss، R & G، قطره، اشباع، تیز کردن، ThePast، Paint Oil، Swap، Snow، Polaroid، Oval، Light، Sharp، Bewitching، FishEye و غیره. برای به روز رسانی بیشتر برای به روز رسانی صبر کنید
‏اعمال جلوه های عکس مختلف مانند جلوه های کوبیز، اثرات مارپیچ، اثرات پروتز، اثرات سفر، جلوه های توکیو، جلوه های طنز، جلوه های جلوه های ویژه، اثرات سیلک به عکس خود را جذاب مانند هرگز قبل از استفاده از این برنامه ویرایشگر عکس.
‏امکانات:
‏★ 3D پیکسل و جلوه های افکت عکس و ویرایش لایه
‏★ تنظیم رنگ، اضافه کردن اثرات، قاب، کلون و قرعه کشی بر روی عکس های خود را
‏★ اثرات آثار هنری و فیلتر های کارتونی ویرایشگر تصویر
‏★ تصویر خود را با شکل رادیال و خطی پیکسل تمرکز کنید
‏★ چرخش آسان، برش و یا تغییر اندازه از عکس ها
‏★ ساخت مدل خود را
‏★ به راحتی با رابط لمس و خرج کردن به زوم ویرایش کنید
‏★ استفاده از عکس ها از گالری و دوربین خود را
‏★ مشاهده، ویرایش و یا حذف تصویر ویرایش شده خود را. همچنین این تصویر را دوباره ویرایش کنید
‏★ نتیجه نهایی خود را به گالری خود و کارت SD خود را ذخیره کنید
‏★ به اشتراک گذاری با دوستان، خانواده و پیروان خود را در فیس بوک، توییتر، فلیکر، نمایش مشخصات عمومی و برنامه های اجتماعی بیشتر
‏★ ذخیره تصاویر در وضوح فوق العاده HD 4K (وابسته به دستگاه)
‏ما دوست داریم پیشنهادات و نظرات شما را بشنویم. ارسال بازخورد در parmarfalguni2255@gmail.com
‏‏- اضافه شدن جلوه های عکس بیشتر و گزینه ویرایشگر
‏- حل گزارش های خرابی
‏- سریعتر کردن برنامه
‏- اضافه کردن عملکرد سریعتر بارگیری عکس

نظرات و امتیاز ها

۲۳۱ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر MAHBOoOB.P
٢٢ بهمن ١٤٠١

بالا نمیاد

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر M jan
١٥ بهمن ١٤٠١

الکی نکنی نصب

میپسندم۲ نمیپسندم۱
عکس کاربر 💕𝓒𝓞𝓑𝓑𝓛𝓔𝓡🍡
٨ مهر ١٤٠١

➴➵➶➴➵➶➴➵➶➴➵➶➴➵➶ اصلا من راضی نبودم):🖤 چون بالا نمیاورد...🖤 ➴➵➶➴➵➶➴➵➶➴➵➶➴➵➶

میپسندم۱۷ نمیپسندم۱۷

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده