استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها رانندگی
Happy Guts Racing - Glory Wheels

Happy Guts Racing - Glory Wheels

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۱/۲۴
تعداد دانلود۲۵ هزار
امتیاز۱.۹
تعداد نظرات۳۸
حجم۳۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی رانندگی
سازنده GameSoft Inc
‏‏Happy Guts and Wheels Glory ترکیبی هیجان‌انگیز از آهنگ‌های شگفت‌انگیز را ارائه می‌دهد.
‏دوره افتخاری Happy Guts and Wheels وسایل نقلیه سه بعدی کاملی را برای انجام شیرین کاری به شما می‌دهد! آیا شما یک بدلکار دیوانه و خطرناک سطح شیب دار هستید؟
‏در مسیرهای چالش برانگیز خطرناک در مسیرهای با موانع مرگبار مسابقه دهید تا با خیال راحت به خط پایان برسید در یک بازی چرخ های ورزش های تندرو شاد با چند شخصیت بازیکن به عنوان یک مرد ویلچر، قیف چوبی آپوگو، دوچرخه سواری پدر و پسر و موارد دیگر.
‏بازی اکشن ragdoll با چرخ‌های سواری شاد فیزیک واقعی را با دست خود روی تلفن خود احساس کنید، جایی که از مهارت خود برای مانور در هر سطح خونین استفاده می‌کنید.
‏احساس کنید هنگامی که در حال مذاکره با دوره های بقای مرگبار هستید، سرعت خود را کاهش دهید.
‏وقتی از کار اداری خود خسته می شوید، نشستن پشت میز فقط پر از کاغذ است. چرا از تپه زیر آسمان آبی با بازی مسابقه دوچرخه سواری روی چرخ دوچرخه غلت نزنید؟
‏دوچرخه خود را به یک مسابقه ماجراجویی بسیار شاد زیر آسمان داغ هدایت کنید. Happy Guts and Wheels Glory یک بازی ورزشی افراطی عروسک پارچه ای است.
‏بازی مسابقه‌ای واقعی مبتنی بر فیزیک را در تلفن خود تجربه کنید، Happy Guts and Wheels Glory ترکیبی هیجان‌انگیز از مسیرهای شگفت‌انگیز، کمی ثروت و چالش‌های مرگبار را ارائه می‌دهد.
‏آن BMX را از حیاط خلوت بیرون بیاورید و خود را در مسابقه غیرممکن BMX racing mad track قرار دهید تا شکوه و شجاعت خود را آزمایش کنید.
‏کلاه ایمنی را محکم بپوشید، این بهترین بازی دوچرخه BMX به معنای واقعی کلمه بازی Happy Guts and Wheels Glory شما را آزمایش می کند.
‏در بازی Happy Guts and Wheels Glory بازی کنید و چرخ‌های خونین را روی مسیرهای موانع با دور زدن پیچ‌ها، توپ‌ها و اره‌های برقی تجربه کنید.
‏از Happy Guts and Wheels Glory، بازی جدید شیرین کاری های خطرناک با سطوح شگفت انگیز لذت ببرید و شیرین کاری بسیار غیرممکن را انجام دهید.
‏برای چرخش چرخ خود در هوا، روی دکمه رو به جلو ضربه بزنید، روی دکمه چرخش به چپ یا چرخاندن به راست ضربه بزنید.
‏هنگام برخورد با موانع روی دکمه توقف ضربه بزنید تا سرعت را کاهش دهید. تنها چیزی که نیاز دارید زمان بندی برای زدن دکمه ها و کمی ثروت است.
‏دوچرخه های جدید را ارتقا دهید تا حس واقعی مسابقه را به دست آورید. بنابراین، دنده خود را عوض کنید و به سمت شیرین کاری دیوانه وار بروید! مواظب مسیرهای ناهموار و رمپ های غیرممکن در راه باشید.
‏پیچ و خم های مسیر دیوانه در این بازی غم انگیز برخلاف سایر بازی های دوچرخه سواری BMX که قبلاً بازی کرده اید، آدرنالین خون شما را افزایش می دهد.
‏ دیوانه شوید، وسیله نقلیه بازی چرخ‌های سواری شاد مورد علاقه خود را انتخاب کنید و برای غلبه بر چالش‌های مرگبار، کنترل شخصیت سوارکار شاد خود را در دست بگیرید.
‏ شیرین کاری‌های وحشی مرگبار را انجام دهید، شاهد ضربه‌های ترک خوردن استخوان باشید و یک یا چند عضو را از دست بدهید، و آن را به روده شاد و چرخ شکوه افراطی!

نظرات و امتیاز ها

۳۸ نظر ۲ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
امیر حسین
٣٠ دی ١٤٠١

‏✓ سخت ‏✓ اعتیاد آور ‏✓ جزئیات نسبتا خوب ‏✗ باگ های زیاد ‏✗ فیک بودن کاور برنامه و عکساش ‏✗ گرافیک پایین اصلا مثل عکسش نیست باگای سمی داره

۰ ۰
عرفان
٢٧ دی ١٤٠١

این همان بازی نیست گول نخورید اگر حرف من را باور نمی کنید خودتان نصب میکنید و حتما حذف میکنین

۰ ۰
mahan089
١٨ دی ١٤٠١

من این بازی رو ویدئو هایی راجبش دیدم ولی این خود اصلیش نیست یعنی فقط عکسش رو کپی کردن روی یه بازی دیگه بازیه فیکش بد نیست خوبه ولی از اینکه بهم کلک زد بدم اومد برای همین ۲ ستاره کم کردم.

۶ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط