خانه برنامه ابزارهای کاربردی
فضولگیر پیشرفته

فضولگیر پیشرفته

تعداد دانلود۹ هزار
امتیاز۳.۴
تعداد نظرات۱۲۶
حجم۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده گروه برنامه نویسی لیسک
‏‏*توجه: در گوشیهای شرکت هواوی اگر در زمان نصب برنامه از شما در مورد اجرای برنامه در پس زمینه (Run in background) سوال شد، حتما این گزینه را فعال کنید*
‏*توجه: در زمان فعالسازی نرم افزار شما را به صفحه دسترسی سیستمی هدایت خواهد کرد، در این صفحه دکمه Active را فشار دهید، در غیر این صورت نرم افزار کار نخواهد کرد*
‏*توجه: قبل از اقدام برای Unistall کردن برنامه باید گزینه های تصویر برداری را غیر فعال کنید*
‏در زندی روزمره همواره با افرادی مواجه هستیم که قصد فضولی و سرک کشیدن در کارهای دیگران را دارند، سوالی که همیشه ذهن ما را مشغول کرده این است که آیا مورد هدف این افراد قرار داریم یا خیر. شاید وجود ابزاری که به کمک آن بتوان افراد فضول را گیر انداخت کاملا ضروری باشد. یکی از این ابزارها نرم افزارهای فضولگیری است که بر روی تلفن همراه خود نصب می کنیم، مطمئنا تا به حال نرم افزارهای زیادی در این زمینه ساخته شده اند ولی متاسفانه اکثرا عمکرد صحیحی در اجرای کار ندارند، نرم افزار 'فضولگیر پیشرفته' با کمک الگوریتمی استاندارد خود را به سیستم امنیتی اندروید متصل کرده و از تمام کارهای کاربر فضول تصویربرداری میکند ، به کمک این نرم افزار حتی می توانید از این موضوع اطلاع پیدا کنید که آیا عده ای به رمز ورود تلفن همراه شما دسترسی دارند یا خیر.
‏ویژگیهای نرم افزار :
‏1 - امکان فعالسازی تصویربرداری در زمانی که کاربر رمز عبور را اشتباه وارد می کند.
‏2 - امکان فعالسازی تصویربرداری در زمانی که کاربر رمز عبور را درست وارد می کند.
‏3 - ایجاد هشدار در زمان ورود به سیستم برای اطلاع از ورود غیر مجاز یک فضول
‏4 - متصل به سیستم امنیتی خود اندروید
‏5 - استفاده از گالری داخلی نرم افزار
‏‏رفع برخی مشکلات
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟