خانه برنامه آموزشی
مکالمات زبان انگلیسی

مکالمات زبان انگلیسی

تعداد دانلود۴ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۲۶
حجم۸ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده گروه برنامه نویسی لیسک
‏‏بسیاری از کارشناسان زبان بر این عقیده اند که موثرترین راه یادگیری زبان گوش دادن مستمر و مداوم به مکالمات روزمره است. با این روش جملات کم کم ملکه ذهن شما شده و شما در زمان صحبت کردن به راحتی و به صورت ناخودآگاه از الگوهای فراگرفته شده در صحبتهایتان استفاده می کنید.
‏نرم افزار مکالمه زبان انگلیسی...
‏در این نرم افزار شما با 24 موضوع که بر اساس موضوعات استاندارد کتب آموزش زبان انگلیسی طبقه بندی شده اند روبرو هستید، از هر موضوع سه مثال (مکالمه) کاملا مشابه که به روشهای مختلف بیان می شوند وجود دارد، نکته مثبت در مورد این مکالمات استفاده از دستورات گرامری زبان از سطح مبتدی تا سطح پیشرفته است ، البته شما به صورت مستقیم با دستورات گرامری درگیر نیستید بلکه به صورت ضمنی و از طریق شنیدار در هر درس یک موضع گرامری جدید به شما آموزش داده خواهد شد.
‏‏رفع برخی مشکلات گزارش شده
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟